herrengasse - graz

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
Mi lahko kdo napiše pod do tja - herrengasse, center graza (iz npr. cityparka ali pitarella - do tja znam priti). Ali pa če bi šel kdo zraven iz MB (jutri ali v petek) - al pa gre kdo ta tedene gor pa da mene vzame ali pa da za njim peljem - RESNO.

Lahko na ZS.

Lp
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Kaj a greš na en "poslovni sestanek", recimo Euro Success?
uf-1.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik dejan001 pravi:
to je neke vrste ½nakupovalna ulica½ in s tem namenom tudi grem tja

V kakem smislu nakupovalna ulica? Kot tržnica al so kake pametne trgovine tam?
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Verjetno prideš iz Slovenije, torej greš v rondoju /tistem ko si včasih zavil v šoping center West - stara lokacija Mediamarkta/ v drugem izvozu dol za CENTER mesta, se pelješ za smerokazi za železniško/avtobusno postajo. Po par km se pelješ pod podvozom /železnica zgoraj/ in prideš v križišče -

A. če pelješ levo prideš do železniške - pred njo zaviješ desno dol po Annenstr. mimo C&A in prideš po tej cesti do Herrengasse.
B. greš naravnost in prideš isto do Annenstr. pa desno dol do Herrengasse.

Kolikor se spomnim, sem te prav usmeril. Pazi na enosmerne s tramvaji... he he... sem imel že srečanje.

V centru Graza je v teh dneh pravo vzdušje.

lp
 

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
hvala ti. zdaj vem približno kje, ker do železniške znam priti. povej mi samo če je kje tam pri herrengasse za parkirati? imaš plavo cono ali je kakšna garažna hiša kje na poti oz. v blizini?

hvala

lp
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Boljša ti je B varianta, zaradi enosmernih ulic, če greš po A varianti.



Še nekaj. Herrengasse je čez most čez Muro, tak da pelješ kar čez Muro, pa si že blizu.



Kolikor se spomnim so po tistih ulicah parkirne ure, za parkirno hišo pa nisem ziher. Okrog McDonaldsa se da parkirat, od tam pa ni daleč do Herrengasse.



Seveda parkiranje kasirajo.



 
Nazadnje urejeno:

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
našel v prvo, pot sem zelo poenostavil, gledal še včeraj zvečer po stadtplanu in tako začrtal nekomplicirano pot, z 3 ovinki in bil sem tam
cheer.gif


znižanja so že, trgovine kot pri nas (naša zara je večja, h&m na vsakem oglu, cene iste ali malenkost dražje, razprodaje v nekaterih trgovinah tudi že po 50% ali več). drugače pa je zelo dosti trgovin za high class znamke oblačil - sploh hiša Kastner O. je ogromna, cene pa
uf-1.gif


lp
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik dejan001 pravi:
to je neke vrste ½nakupovalna ulica½ in s tem namenom tudi grem tja

A je za kej?

Jz sm bil v petek v Seiersbergu in me ful navdušil Graz
smile-1.gif

Meni je boljše kot Seiersberg. Jeba je edino, ker po mrzlem hodiš od ene trgovine do druge.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Mislim da sem videl trgovino Hartlauer...pa še eno, ki je imela v izložbi like 300 digitalcev
stupid-1.gif
Nisem pa posebej polagal pozornosti na tovrstne trgovine, žal...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik dejan001 pravi:
našel v prvo, pot sem zelo poenostavil, gledal še včeraj zvečer po stadtplanu in tako začrtal nekomplicirano pot, z 3 ovinki in bil sem tam
cheer.gif


znižanja so že, trgovine kot pri nas (naša zara je večja, h&m na vsakem oglu, cene iste ali malenkost dražje, razprodaje v nekaterih trgovinah tudi že po 50% ali več). drugače pa je zelo dosti trgovin za high class znamke oblačil - sploh hiša Kastner O. je ogromna, cene pa
uf-1.gif


lp

Hehe, jaz pa sem z mojo iskal Bodyshop kar lep čas, sem pač moral par ljudi ogovorit če vejo kaj je to in kje bi to blo
grin1.gif
Sva se pač malo sprehajala.... drugič se bom pripravil....
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Pa so na tej ulici tud trgovine z tehniko... ala Mediamarkt?

Jaz sem vsaka dva tedna v K&Ö v centru Graza. Izjemna ponudba. Seiersberg mi sploh ni všeč, v bistvu ni nobene pametne trgovine.