HDD za desktop

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Torej: Konfiguracijo imam SSD za sistem + 2xHDD.

Prvi za par igric + podatke, drugi je backup + raznorazna šara, ki leti gor pa dol v večjih količinah…

Do zdaj sem imel 3TB barracudo + 3TB WD Green. Ker je barracuda shodila, sem moral v ihti in na brzino nabavit, kar se je pač takoj dobilo in kupil 6TB WD blue ter 8TB barracudo… No, napaka…

Barracuda leti ven, ker je performančna katastrofa… Tko da rabim nekaj drugega…

Kaj svetuje modri alter? Naj kupim še en WD blue? Ideja, da bi imel dva enaka diska mi ni najbolj všeč… Se splača stegnit za WD black? Gold? Kaj tretjega???
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
No če znaš googlat ne bi spraševal.
Drugače pa prisegam na Seagate diske. Lahko sta dva enaki znamki le batch najbo drugi.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
rabim mal brainstorminga pa kakšno osebno izkušnjo, sicer ne bi tule spraševal

seagate se mi je rahlo zameril
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
enkrat smo debatiral, kako varno "izbrisati" diske z "občutljivimi" podatki... :cool:
al pa če koga zanima, kako zgleda 3TB barracuda...

IMG_20220710_183358.jpg


IMG_20220710_184710.jpg


dokaj simpl zadeva, še par udarcev s hardwarom iz merkurja, pa bo varno tud pred mosadom... :norec:
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Torej: Konfiguracijo imam SSD za sistem + 2xHDD.

Prvi za par igric + podatke, drugi je backup + raznorazna šara, ki leti gor pa dol v večjih količinah…

Do zdaj sem imel 3TB barracudo + 3TB WD Green. Ker je barracuda shodila, sem moral v ihti in na brzino nabavit, kar se je pač takoj dobilo in kupil 6TB WD blue ter 8TB barracudo… No, napaka…

Barracuda leti ven, ker je performančna katastrofa… Tko da rabim nekaj drugega…

Kaj svetuje modri alter? Naj kupim še en WD blue? Ideja, da bi imel dva enaka diska mi ni najbolj všeč… Se splača stegnit za WD black? Gold? Kaj tretjega???

Samo domnevam ::: Barracuda je SMR disk, WD pa CMR...

T