HD pašniki

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Subtile Edit ali Subtitle Workshop in posinhroniziraš podnapise in film.
Najdeš eno točko nekje bolj na začetku in eno proti koncu filma, jih posyncaš, vse ostale program sinhronizira samodejno.
Če gre za azijsko produkcijo, sinhronizacija ni potrebna, ker itak nič ne zastopiš od originala :)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Podnapis je OK. (iz podnapisi.net)
Kje dobiti film za njega?
Na partisu torrent potegne dol film (pač en format) in zraven podnapis (kolikor je pač dober)
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Podnapis je OK. (iz podnapisi.net)
Kje dobiti film za njega?
Na partisu torrent potegne dol film (pač en format) in zraven podnapis (kolikor je pač dober)
Če misliš film ki bo v nulo pasal: bolj težko, ker vsak nalagalec dela neke svoje verzije...
Na Partisu si dobil v paketu film+podnapis(e), za kar je poskrbel že nalagalec, magari z zgoraj omenjeno metodo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Partis ne dela. Ta je dajal komplet.
Podnapisi.net da veliko slovenskega podnapisja! Ampak samo podnapis!
Kje dobiti film za njega ali torrent.
Uparjanje NI problem!
 

007James

Pripravnik
21. jul 2008
136
3
18
Pozdravljeni :)

Išče se invite za Crnoberzo ali podoben tracker z novejšo in yugo pop/rock vsebino. Seveda častim sixpack :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: mistique

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Imam 2 invite za HD Torrents. Ni toliko izbora, kot na *linku ali *artisu, kaj eksotičnega se pa vseeno najde. Če koga zanima, naj mi pošlje mail na ZS, prosim, pa da ne bo samo hit and run, saj kaznujejo tudi mene.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Dober tracker, sicer meni ni nikoli "potegnil", tako da sem potem izgubil račun. TorrentLeech ima ene 4x letno odprte registracija, tja se splača registrirati. Prav tako je sedaj enostavno vzdrževati razmerje, ker je ogromno "freeleech" torrentov.