Guma spustila na robniku

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Jutro! Vceraj sem na robnik malo trdo priletel, po 12 urah ko sm nazaj priso je bla guma dokaj prazna, a ne powsem. Sem napumpal, dans zjutraj pa je bila powsem prazna. Imam lito platisce ki pa widnih poskodb nima. Je guma sla? Se da pri vulkanizerju to popraviti?
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
verjetno si jo presekal, ce imas nizkoprofilne gume tudi slaufa ne mores dati noter.Ce je platisce zvito bo znal povedat vulkanizer ko bo balansiral kolo.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Jutro! Vceraj sem na robnik malo trdo priletel, po 12 urah ko sm nazaj priso je bla guma dokaj prazna, a ne powsem. Sem napumpal, dans zjutraj pa je bila powsem prazna. Imam lito platisce ki pa widnih poskodb nima. Je guma sla? Se da pri vulkanizerju to popraviti?

guma je ziher hin, le da se to verjetno niti ne vidi s prostim očesom...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.394
1.356
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
da, šlauf ti bo dal notri, včasih je bila cena kakšnega jurja

Saj ne da so gume brez zračnice pred 35 leti uvedli zato, ker so veliko varnejše od zračnic, in ne da je dajanje zračnice v gumo, ki za to ni narejena že tako smrtno nevarno
smirk-1.gif


Avtorju teme: priporočam novi gumi na osi. Žal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.891
113
pri taščici
Žena se je v pon. zjutraj po 3 km ustavila s prazno gumo. Presekala gumo dvakrat na zunanjem robu. Najprej sem posumil na vandalizem, pa se na feltni vidi odrgnina, tako da je najbrž res samo bolj čudno čez robnik zapeljala, kje je prav grdo zabetonirano in beton že v dveh kosih. Očitno je morala ravno zdrsnit ob robu betona guma in je naredilo dve zarezi v gumo. Dva vulkanizerja sta rekla da ni pomoči. Na srečo obstaja prava rezerva, v rezrvo pa gre ena iz zimskega kompleta...
S šlavfom pa se tudi jaz ne bi igral...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
da, šlauf ti bo dal notri, včasih je bila cena kakšnega jurja

Saj ne da so gume brez zračnice pred 35 leti uvedli zato, ker so veliko varnejše od zračnic, in ne da je dajanje zračnice v gumo, ki za to ni narejena že tako smrtno nevarno
smirk-1.gif


Avtorju teme: priporočam novi gumi na osi. Žal.

mama ti je nevarna. gume z zracnico niso nic bolj nevarne kot brez, zanimivo da pri mtb se niso pogruntali tako obstojne gume, kot je sistem z zracnico in plascem s 4 plastmi. jebes gumo brez zracnice, ce ti jaz na vsakem povprecnem druzinskemu vozu v hitrem ovinku speljem tako, da jo sname iz feltne
smirk-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Točno tam sem skasiral kot sem predvideval, ampak ne udarec ampak žebelj
smile-1.gif
sem bojl na hitro pogledal gumo in ga nisem videl. injekcijo mi je stisno vulkanizer in stvar je rešena za drobiž.
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
da, šlauf ti bo dal notri, včasih je bila cena kakšnega jurja

Saj ne da so gume brez zračnice pred 35 leti uvedli zato, ker so veliko varnejše od zračnic, in ne da je dajanje zračnice v gumo, ki za to ni narejena že tako smrtno nevarno
smirk-1.gif

Ti si sam sebi smrtno nevaren...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.394
1.356
113
Mama ti je kombajn.
nahrung002.gif


Dva suxovca data z levo roko v koš celotno avtoindustrijo. Več takih
aplauz.gif