Grozeči dildo

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Mene pa zanima ali je to normalno?
Moja je prišla na idejo da bi pa kaj novega probala, pa ji rečem te pa dajma pa da vidimo, kak bo. No, ona me pa čisto šokira ko mi pokaže, da je kupila oni dildo za pripasati pa da bi zaj ona mene probala piknit od zadaj ... ker da jo firbec matra, kak je to če si ded pa od zadaj enega obdelaš. Ampak meni to nea diši čisto nič, tak odprti pa spet nisn pa zadnja želja mi je da bi mogo te še tri dni po akciji bolj na široko hodit.

To je bilo en mesec nazaj, zaj pa zadnji teden ali dva spet isto - daj no, saj boma samo enkrat probala ... boš vido da ti bo pasalo ... saj bom bolj počasi, da se navadiš ... pa si reko da boma kaj novega probala ...
Ja, sn reko, ampak tak na splošno, ne pa da me zaj nategne ko Baričevič svojega pesa. Sicer se vidi, da jo misel na to pune vzburja, cela se zapali in da te rata v afektu že napadalna kar preveč.

Višek fsega je pa bilo dans ponoči, ko se mi je to že sanjalo, da me preganja veliki dildo, me dohiteva, jaz pa bolj ko bežim, bolj sn na mestu ostajal, na koncu sn se pa še spotakno in ... in ... no, me je budilka rešila. Bilo je pa grozno.

Zaj me pa zanima, al sn jaz preveč zategnjeni ali pa bi mogo mogoče fseeno probati? Ona si to res želi, jaz pa nea vem ... kaj če se to kdaj izve naokoli, npr. se skregama pa ona to pove fsem ko me poznajo? Mislim da bi se takrat mogo kar preselit pa si zamenjati identiteto.
Je kateri že probal mogoče, kolko kaj sploh boli to?

Za zmirom vaš, Batate
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
hysterical-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
V sedmih letih se še nista zmenla?

Citat:
Da vam malo opišem situacijo. Oni dan sn si reko, da mogoče delam krivico babam, ko pa nobene k sebi nea pustim pa si ga samo drkam, pa sn si tak reko, da bi pa morda mogo dat kaki priliko, da se izkaže. In tak sem kake tri tedne nazaj spoznal eno, je bila kar vreji za pogledat pa to in te ko sem jo šarmiral, sma skup pristala v eni zvezi.
Zaenkrat nimam pripomb, razen v postelji mam pa eno težavo: namreč ona mi zmirom kar nekaj prste v rit gura pa včasih hoče celo svoj vibrator uporabit na meni, ampak jaz ji tega seveda nea pustim, ker v hiši sn jaz oni, keri ma tiča pa jajca in bi mogo jaz njo onegavit, ne pa obratno. Samo sn zgleda dobo eno empancipirano babo, katera bi rada bila nam dedom enakopravna in tak hoče tudi ona mene kdaj poonegavit. Pa ko ji nea pustim tega, mi pa očita, da sn neizviren pri sexu. Pa kaj je to res? Namreč jaz nea razumem, kaka izvirnost je to, da rit nastaviš pa oponašaš skupino Game Over?
Saj ne rečem, je zelo fajna baba, mi tudi pivo kdaj prinese pa nea kokodaka, ko grem s kolegi na pivo, ampak tota stvar v postelji me pa res nervira.

Je že mel kateri od vas tako situacijo pa kak sta se z babo te zmenla?
Babe, je katera že mela željo poonegavit svojega deda pa zakaj bi to sploh rade probale? Je to res pravilo ali sn samo jaz tako žensko dobo, katera ma bolj čudne želje?


Za zmirom vaš, jeti
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Probaj, pokaži da si pravi dec =P... Jah... vpraši jo kok je njo bolelo k si jo našopal prvič v prdo, pa ti bo znala povedat a boli al ne... Sem pa slišal, da naj bi nekaterim pasalo saj se preko anusa da dostopati do prostate (prosim, če me lahko medicinci popravijo), tako da nekateri celo doživijo erekcijo in v nekaterim primerih ejakulirajo.

Če ne pa... sj veš, kar se zgodi v postelji, ostane v postelji, tudi po razvezi.... in vrjamem, da baba ni smotana da bi šla to okol razlagat... če pa mislš, da je, pol pa naredi njene gole slike, pa bosta imela oba material za izsiljevanje, s tem da boš imel ti konkretne slikce, ona pa "izmišljeno zgodbo, s katero ti hoče pokvariti ugled".
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Lej Batate sej pravjo prej boš dau prej boš fraj, tak nea se sekiraj, boš fsaj vedu da si ......

lp D
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Batate mam predlog: namontiraš si strap-on in babo dvojno nabijaš
wink-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Ma kaj češ... probaj, pa nam poročaj. Bo mogoče bo še kak Alterjevec to doma sprobal. Sicer pa če Galuniču paše, potem ni vrag da nebi tudi tebi
cheer.gif
Stavim da tudi Murko in še kdo iz slovenskega parlamenta to doma počne.

Ajde daj poročaj!
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.463
113
Mene tale Batate spominja na MalcomX-a! Iste " fore ", ista mariborska špraha itd...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Malcom je čisti Mariborčan, Batate pa ima take, da sumim da ni nekje iz Haloz. Špreha pa je za nekoga zahodneje od Trojan itak enaka.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.463
113
Jah res je... Kot so za SLO vsi izpod Kolpe Bosanci. Sicer pa ni tako daleč iz Haloz do Maribora ( zračne linije, mentaliteta... )
 

pimp

Pripravnik
30. jun 2011
761
0
16
48
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Mene pa zanima ali je to normalno?
Moja je prišla na idejo da bi pa kaj novega probala, pa ji rečem te pa dajma pa da vidimo, kak bo. No, ona me pa čisto šokira ko mi pokaže, da je kupila oni dildo za pripasati pa da bi zaj ona mene probala piknit od zadaj ... ker da jo firbec matra, kak je to če si ded pa od zadaj enega obdelaš. Ampak meni to nea diši čisto nič, tak odprti pa spet nisn pa zadnja želja mi je da bi mogo te še tri dni po akciji bolj na široko hodit.

To je bilo en mesec nazaj, zaj pa zadnji teden ali dva spet isto - daj no, saj boma samo enkrat probala ... boš vido da ti bo pasalo ... saj bom bolj počasi, da se navadiš ... pa si reko da boma kaj novega probala ...
Ja, sn reko, ampak tak na splošno, ne pa da me zaj nategne ko Baričevič svojega pesa. Sicer se vidi, da jo misel na to pune vzburja, cela se zapali in da te rata v afektu že napadalna kar preveč.

Višek fsega je pa bilo dans ponoči, ko se mi je to že sanjalo, da me preganja veliki dildo, me dohiteva, jaz pa bolj ko bežim, bolj sn na mestu ostajal, na koncu sn se pa še spotakno in ... in ... no, me je budilka rešila. Bilo je pa grozno.

Zaj me pa zanima, al sn jaz preveč zategnjeni ali pa bi mogo mogoče fseeno probati? Ona si to res želi, jaz pa nea vem ... kaj če se to kdaj izve naokoli, npr. se skregama pa ona to pove fsem ko me poznajo? Mislim da bi se takrat mogo kar preselit pa si zamenjati identiteto.
Je kateri že probal mogoče, kolko kaj sploh boli to?

Za zmirom vaš, Batate

Ona je sigurno ruskinja!