Greta

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Za zadnji konec ledene dobe so krive plastične vrečke in zažgan smetnjak u fužinama.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kriva so drva in smog. Tako da drv ne sekat grel se bomo pa na elektriko ki pride po žici in je eko.
Pa krave in prašiči so novi sovražnik . Tako da jedl bomo samo piščance in ribo.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.158
113
Pa krave in prašiči so novi sovražnik . Tako da jedl bomo samo piščance in ribo.
Onesnaževalni buržuazist!

Jedel boš samo še žuželke, pa izposojal si boš električni skuter. Pa niti ne pomisli, da boš sam živel v nepremičnini. To stane za ogrevati. Boš delil pograd s ostalimi souporabniki.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83

photomix-image-9-732x412.jpg
 
  • Haha
Reactions: Ginginova

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
včeraj sem pogledal ta njen filmček na slo1. kaj pa vem, nekdo pač skuša služiti na njen račun, otrok pa tega (še) ne ve ali noče videti/vedeti. dejansko ima prav. le da skozi njene (naivne) otroške oči. pogum ima, to lahko rečem in eno tako karizmo, ki potegne druge (mladoletnike) naprej. v eno kvazi borbo, recimo donkihotovsko bitko proti korporacijam. in/ali politikom.
sem pa kasneje ujel na bbc earth oddajo od najbolj znanega naravovarstvenika...in tisto ti pa malo odpre oči. se kar malo bojim, da bomo verjetno ena zadnjih generacij, ki bo vedela (in še videla) določene živalske vrste. žalostno, potrošnja in pohlep po vedno več nas bo uničila. dejansko se gremo odmiranje pri živem telesu (če lahko potegnem analogijo...). no ja, narava vedno zmaga oziroma ima zadnjo besedo. četudi si musk, bezos ali katerikoli drug "bogat bebec", ki misli, da bo šel živet v počitniški resort na marsu ali luni...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če sem na začetku njene "kariere" še nekako simpatiziral z njenim bojem, me njeni "izlivi" tam nekje od jadranja čez Atlantik na konferenco ZN pa potem vse ostalo vedno bolj navdaja z občutkom, da je zlorabljena dečva, ki prav za prav nima pojma kaj se ji dogaja.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Bom vprašal takole.
Katera industrija ima močnješi marketing in lobiranje
a)
kp68dhym1ay71.jpg


ali
b)
qv9fqk4n1ay71.png



Ja in verjamem da je kampiranje v stilu pod točko a) mnogo prijetneje in od njega odneseš močnejše vtise.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
In zakaj je Greta tako jezna ?
Kerje zelo očitno da gre svet v napačno smer.

Samo ne mi govort, da za njo stoji industrija in lobiji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in sad

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
In zakaj je Greta tako jezna ?

Ker je avtistična.

Samo gretino gobcanje ne bo rešilo ničesar, sploh, ker ne pozna osnov. Spomni se njenega kričanja proti palčkam, ki jih kitajci uporabljajo kot pribor za uživanje hrane.

Boyana Slata, ki dejansko dela nekaj koristnega si vzemi za vzor, ne pa bolne smrklje
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
On Sunday the Times newspaper published an article by Clarkson, in which the author describes Thunberg as an “ego bucket”, which “has no manners”
nor “knowledge of how the world works”, because “instead of going to school, she has been busy sailing around the world to be irritable and abusive with adults. “Furthermore, the reporter believes that the young Swede needs to be” spanked “.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Ker je avtistična.

Samo gretino gobcanje ne bo rešilo ničesar, sploh, ker ne pozna osnov. Spomni se njenega kričanja proti palčkam, ki jih kitajci uporabljajo kot pribor za uživanje hrane.

Boyana Slata, ki dejansko dela nekaj koristnega si vzemi za vzor, ne pa bolne smrklje
Potrebujemo oba. Junake, ki rešujejo probleme, in tiste ki izvajajo pritisk da prihaja do sprememb.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sad in sandra

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Naj gre preklinjat na kitajsko, so v razvoju obenem pa imajo lasten vesoljski program?
Potem nekaj naredi pri sebi. Prodaj avto, sklop štrom, mleko daš na okensko polico, klime ne nucaš...
Dopust v sosednjo vas peš...