Grčija - Peloponez (2013, moto izlet)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

V Anconi so samo nalagali, mislim da ni nihče šel dol. Pretežni del vozil je šel prav v Anconi na krov. Očitno ni možno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Fora je v tem, da avtomobile naložijo v nadstropja in ne morejo spustiti, če so spodaj tovornjaki.
Motor pa je na strani spodaj, sicer kasneje tudi zabasan s tovornjaki.

V Anconi je naložil ogromno vozil in kamionov, iz Trsta smo šli skoraj prazni, tak da mogoče se pa da kaj zmeniti ...
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Na žalost relacija Trst-Ancona ni mogoča
frown-1.gif




Booking (booking@minoan.gr)
Za: xxx

Trieste -Ancona is not posible.

Kind Regards
Afroditi Pitsaki
Minoan Lines Piraeus Agency
+30 210 4145744 (Mon - Fri / 09:00 - 17:00)
Call Center +30 210 4145700 (Mon - Sat / 08:00 - 22:00)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj pa do Dubrovnika in preko Bari? je lepše in ceneje kot po Italiji? pa si že skoraj na Siciliji
smile-1.gif


Pol pa se ti še malo "vtrga" na Siciliji pa greš Catania-Malta oz. krajša varianta Valleta Pozzallo, 1 ura 45 pa si tam.
 

klepvin

Zelenc'
1. feb 2013
9
0
1
Pozdravljen Snecer,
z užitkom sem prebral tvoj potopis in pregledal slike celotne poti po Grčiji,katero sem sam prevozil za lanske prvomajske po skoraj identični ruti z avtomobilom.Razlika je bila edino v tem,da sem šel do Grčije po jugi...Tudi sam sem s sopotnico sedel v tisti hiški,iz katere si posnel nasedlo ladjo...Čestiitke za prevoženo pot v le praktično enem tednu,pa tudi kot sem videl iz videoposnetkov za previdno in varno vožnjo.Letos pa načrtujem prevoziti Turčijo po dolgem in počez.Še veliko varnih kilometrov s čudovitimi razgledi ti želim.Lep pozdrav,Vinko
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Imaš svoja potovanja kje objavljena? Informacije so vedno koristne.
 

klepvin

Zelenc'
1. feb 2013
9
0
1
Žal sem na tem področju malo bolj len,pa tudi ogromno informacij je že objavljenih,tako da so slike bolj v interni uporabi.Vsakemu popotniku pa verjamem, da je včasih zanimivo kaj odkriti na novo,še neobjavljeno...