Gotof je! videoreportaža!

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V postu #1636806 prvi video Pri 2 sekundi me za trenutek vidiš pri belem kombiju preden me zakrije megla pa pri 15 sekundah vidiš mene pri oranžni kugli, v dimnici, ko sem ugotovil, da moje ni več v tej megli in sem hotel priti do zraka.
Lepo se vidi kako hitro je solzilec zajel celi trg.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Poleg Štajerca smo naleteli na zaporo, policija je zaprla ulico s svojimi trupli v ozadju konji. Tu je ulica vrnila z granitkami, petardami in kaj je bilo pri roki, jaz sem se umaknil k Štajercu.

Na 52.s je ulica vrnila s petardo, na 1m32s pa je lepo vtresnilo.

Tu je policija krenili v napad, pognali so konje v protestnike, meni je zgledalo kot da nek juriš na neoborožen narod, razjarjene protestnike. Ne vem če je bilo potrebno tako zalaufati pa s konji, da še večjo paniko naredijo, ker je bilo tudi veliko gostov lokala.

Po napadu, ko je policija osvojila križišče oz. del ulice. V bistvu me je danes presenetilo koliko policajev je prišlo, huje kot na kakšni nogometni tekmi z Olimpijo.

Policijska agresija je nato preganjala občane po lastnem mestu proti Rotovžu, res nenavadno. Duplek ti okupira občino, Miličnikova policija mesto.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nepravilno parkiranje napadalcev pred kulturnim spomenikom.
Pretirano število policajev. Tu sem krenil počasi na trg Leona Štuklja.

Situacija pod kontrolo, policaji mirni, ti so bili očitno rezervna grupa.

Trg Leona Štuklja, kjer je zadeva izgledala zelo umirjeno.

Ljudje so se začeli spet počasi zbirat, proti policiji, ki pokrivala neko cerkveno ulico (škofa Držečnika al kaj je), so poletele spet granitke, ki so bile vmes med kitajskimi tlakovci. Tu policija ni odgovorila z napadom.

----------------------------------------------------------------
... se nadaljuje po spancu ...še 1.4Gb materiala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Policija je spraznila trg Leona Štuklja po granitni obrambi občanov, mislim da je bil razlog bolj v tem, da je granitka padla v okno banke. Tu so zaščitili le tajkunski plen.

Deklica na motorju, ki se je rešila iz ulice.

Tu se je policija umaknila in sem lahko pesa "pobožal" (oziroma uslužbenca policije 4x4). Boljše da jaz njega kot on mene
evil.gif

Ne vem zakaj so jih pripeljali, boge živali.

Zlomljeno steklo na banki, granitke, narobe postavljen znak in policija, ki ne da miru.

Varovali so tudi drugo banko in vmes očitno napisalo položnico še enemu občanu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

plačanci na obhodu

Šel sem za njimi proti Rotovžu, kjer je ulica še kar vztrajala.

Gosposka ulica in policaj, ki me je vprašal za uro, ki je nisem imel.

Zahrbtne priprave v stranski ulici, kaj so meli v tacah ne vem, najbrž spet solzilec.

Padel je ukaz in krenili so na Rotovž.

Občani na Rotovžu povsem mirni.

Spet so klicali Kanglera, človeka odgovornega za vso situacijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Slovenska ulica in spet vožnja policije po pešconi, tu je bila ena bitka.

Čiščenje trga Svobode.

Tako je nastajal prispevek pozno v noč, dal sem jim par nasvetov.

Varovanje MOM, ki ga je okupirala dupleška mafija.

S tem posnetkom sem zaključil sprehod po našem mestu in odšel na zaslužen počitek.

Samo nekaj pa vam moram povedat...

GOTOF JE!
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.055
390
83
44
dolenska
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
A sta tole vidva?

Razen če obstajajo več kot trije štajerci ki pijejo union.
grin1.gif






Cel regiment policajev rabiš, da lahko enga uniona spiješ v Maribori?
evil.gif

Čestitke štajercem, upam da se to razpasi še po ostali deželi
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
prav vidi se jim da se njim tud lušta en, pa morejo za 800 € tepst ljudi ki jih hranijo
priden.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.055
390
83
44
dolenska
Verjem, ko si enkrat v robcopu, ne gruntaš na gnar, ne gruntaš kolk boš tepel in tomfo ugreval, ampak da bo mirno šlo skozi. Po sranju, če je, se zamisliš, ČEMU?!

Toti policaji, če so štajerci, bi ta dva tepli, ki pijeta Union
evil.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
glede na to kaki omejenci so plavci pa pomoje komaj čakajo da si dajo klepe gor pa lahko grejo malo mahat ... za sprostitev
crazy1.gif


ne vem odkod ta fama da v mb ne pijemo uniona
smile-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
prav vidi se jim da se njim tud lušta en, pa morejo za 800 € tepst ljudi ki jih hranijo
priden.gif

Pa misliš, da res dobijo samo 800€ plače?

Kaj pa dodatki, bonusi, bonitete, dodatek za izmensko delo, dodatek zaradi nevarnega dela itd.

Potem brezplačna rekreacija, razni popusti, brezplačna delovna oblačila in obutev, garantirana zaposlitev brez pretresov in bojazni za delovno mesto...

Nenazadnje so na boljšem tudi glede cestno prometnih kazni.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Pa misliš, da res dobijo samo 800€ plače?

Kaj pa dodatki, bonusi, bonitete, dodatek za izmensko delo, dodatek zaradi nevarnega dela itd.

Potem brezplačna rekreacija, razni popusti, brezplačna delovna oblačila in obutev, garantirana zaposlitev brez pretresov in bojazni za delovno mesto...

Nenazadnje so na boljšem tudi glede cestno prometnih kazni.

Je tako!
k010.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
pol pa upam da ob svojem naslednjem javkanju da so premalo plačani ne računajo na podporo ljudstva.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Snecer za tole reportažo pa čisto enajstko od možne desetke. BRAVO. Prikazano dejansko stanje, mediji poročajo itak kar jim je naročeno, da so ovčke zadovoljne in da se lepo bere.

Kapo dol
zmaga.gif


Ne gotof je, GOTOVI SO.

Policisti so vsekakor dobili veliko minus točk. Samo to reportažo je treba spravit med ovčke, da ne bojo spet sral klanfe, katere jim podajajo kupljeni mediji.

GOTOF JE.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.326
1.192
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
V postu #1636806 prvi video Pri 2 sekundi me za trenutek vidiš pri belem kombiju preden me zakrije megla pa pri 15 sekundah vidiš mene pri oranžni kugli, v dimnici, ko sem ugotovil, da moje ni več v tej megli in sem hotel priti do zraka.
Lepo se vidi kako hitro je solzilec zajel celi trg.
Aha, sem te prepoznal... Itak....
bonk.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
205
63
Kranj
prosim okoli linkajte te video posnetke....FB, YT, forumi, 24ur, žurnal itd.