Gostilna ali picerija v Ljubljani

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
V petek (5.12.) organiziram manjše srečanje 8 ljudi v kakšni izmed gostiln v Ljubljani, pa nikakor ne dobim prostora v nobeni izmed bolj znanih (Kaval, Mehiška v Šiški,...).

Ima kdo kak predlog? Nimam posebnih zahtev, razen to, da naj bo hrana dobra
smile-1.gif



Lp, Mitzy
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Tudi Azur ni slaba izbira.

Ne vem koliko vam sicer paše srbska kuhinja...ampak tudi pri Čadu (Gostilna "Pod Rožnikom") je lahko prav prijetno za tako manjšo družbo.
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
Drugače malo izven ljubljane, ampak velikokrat preverjena pizza v
pizzeriji Fontana, v Dobu pri domžalah.(je malo skrita, vendar so skozi do pizzerije table)
 

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Mogoče Jelen? Sam zna bit tud zaseden... Jaz sem rabil za rezervacijo za sredo in so imeli v Jelenu vse zasedeno... Potem sem na srečo dobil prosto v Kavalu.

Kaj pa Angel? Lastnik je isti kot Kaval, res pa da tam še nisem jedel in nevem kako je... drugače pa kot so že napisali Piazza... Če bo le prosto.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
ksz.

Klicala Piazzo, Azur, Putanesco, Manno, turško restavracijo in Čad in je že VSE zasedeno
frown-1.gif


Danes kličem še v Jelen in Gregorino, da vidimo če se da še kaj narediti. A Argentino je v BTC-ju?

Se vidi, da je veseli december že v polnem teku
smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.366
382
83
Argentino je v BTCju, zraven Zare, nasproti Emporiuma. Ena ideja so še AS ali Cantina Mexicana (Knafljev prehod, parkiraš na kongresnem), mogoče Sokol (Ciril Metodov trg, parkiraš na tržnici ali ob tunelu), Vinoteka (GR), od malo bolj "običajnih" pa Jurman na Zaloški.

btw Gregorino mi deluje nako črna ovca med vsemi temi predlogi. Ne da imajo slabo hrano, ampak na organizirano večerjo bi rajši skočil kam drugam.

edit: za mehiško imaš še eno alternativo - Bowling klub 300 v Dravljah. Parking je, pa še kakšno kuglo lahko zalučate, kakšen bilijard udarite ipd.

B.
 
Nazadnje urejeno: