Gorenje

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
Slovenska logika je da si kapitalisticni frajer ce si Akrapovic ali Boscarol, nafilas svojo guzico polno subvencij, kot pa ti dobicek od pohlepa ne ustreza vec, pa zacnes srat po drzavi in grozis z odhodom, proizvodnjo pa preselis ven. Ampak to so ja "uspesni privatniki", vzorni vizionarji in podobno sranje ki se ga naposlusamo cele dneve.

Ce pa si "komunisticno Gorenje" ki ze 70 let hrani posredno vec kot 100.000 ust pa si pac tarca "domoljubov" ki cakajo da crkne.


kaj je blo pa s komunisitčnim cimosom, ko so ga hoteli kapitalistični Italijani odkupiti? So ble knjižice precej boljša izbira kt da bi bil Italijan lastnik
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Kupujem pomivalni stroj, pa mi je tale po specifikaciji ravno pravi (pogoji: samostoječ 60cm, kovinske barve, samodejno odpiranje vrat, en hiter program)
GORENJE GS66260X

Je to kakšno kitajsko sranje, ali je vredno premisleka? Kupil sem tudi ZPS test pomivalcev pa v njem praktično ni Gorenja. je pa 400 pomivalcev, ki jih ni v Sloveniji...

Mi je pa tudi zanimivo kako težko je najti podatek o poreklu izdelka...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Kupujem pomivalni stroj, pa mi je tale po specifikaciji ravno pravi (pogoji: samostoječ 60cm, kovinske barve, samodejno odpiranje vrat, en hiter program)
GORENJE GS66260X

Je to kakšno kitajsko sranje, ali je vredno premisleka? Kupil sem tudi ZPS test pomivalcev pa v njem praktično ni Gorenja. je pa 400 pomivalcev, ki jih ni v Sloveniji...

Mi je pa tudi zanimivo kako težko je najti podatek o poreklu izdelka...

Ce je res 10 let garancije potem tudi ce je iz mongolije nima veze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in McGiver

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
Seveda bo zakaj nebi? Kaj bo pod to blagovno znamko je pa drugo vprasanje.