Goreča ladja pred nizozemsko obalo ?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Ne razumem kako ne morejo ugotovit kateri avti so na ladji in sprašujejo posamezne proizvajalce. Predvidevam da ima prevoznik celoten seznam vseh vozil vključno s serijskimi številkami avtov. Če ne on pa carina.
Jaz pa razumem.
Bodi brez skrbi, da so imeli točno številko že prvih pet minut, samo ni bila za v javnost. Priznali so pa samo toliko, kolikor niso mogli skrit.
Ko je bil na vrhniki al tam nekje požar neke kemije, tudi "niso vedeli", kaj gori, če verjameš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, ales85 in ozze

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Saj res to sem že pozabil, to nadaljevanko z Mazdo.
Že takrat je bil "poseben", ampak še neškodljiv
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.252
113
Iskajoč brata
Sploh veš zakaj LPG ne?
Zdravo,

malo off....

Zakaj LPG ne sme v garažno? Zanima me, ker sem kar svež lastnik LPG-ja in na njihovi spletni piše tole:

1690953498387.png


Hvala za odgovor, da ne bom kaj zajeb.....
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Prepoved LPG vozil v nekaterih podzemnih garažnih hišah je zaradi ventilacije, ker je LPG težji od zraka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Yogi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
V glavnem, E vozila niso zdej nek višek ekologije. So pa kolikor vem že na vidiku baterije, ki ne zagorijo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.417
113
To v primeru da pušča rezervar? Ni mi čisto jasno....
Karkoli že pušča na sistemu, bo sel plin dol. Dejansko imaš lahko parkiran avto nad nivojem blizu garažne hiše, pušča plin in se le ta steče proti dnu garažne hiše. In če so pogoji pravi boom.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
V glavnem, E vozila niso zdej nek višek ekologije. So pa kolikor vem že na vidiku baterije, ki ne zagorijo.
Kako pa kaj kaže glede bolj ekološke izdelave teh baterij, je morda tudi tu kak napredek na vidiku? Šele s tem bi se ta e-vozila dejansko pomaknila proti bolj ekološkim kar naj bi bil njihov cilj/namen, to sedaj je pa samo pesek v oči kar se manjšega onesnaževanja tiče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in kalbo

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.417
113
Kako pa kaj kaže glede bolj ekološke izdelave teh baterij, je morda tudi tu kak napredek na vidiku? Šele s tem bi se ta e-vozila dejansko pomaknila proti bolj ekološkim kar naj bi bil njihov cilj/namen, to sedaj je pa samo pesek v oči kar se manjšega onesnaževanja tiče.
Kaj pa če bi takšne izjave podkrepil s številkami?
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Karkoli že pušča na sistemu, bo sel plin dol. Dejansko imaš lahko parkiran avto nad nivojem blizu garažne hiše, pušča plin in se le ta steče proti dnu garažne hiše. In če so pogoji pravi boom.
Tudi bencinske pare so težje od zraka... Torej LPG in Bencin ni razlike...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Kako pa kaj kaže glede bolj ekološke izdelave teh baterij, je morda tudi tu kak napredek na vidiku? Šele s tem bi se ta e-vozila dejansko pomaknila proti bolj ekološkim kar naj bi bil njihov cilj/namen, to sedaj je pa samo pesek v oči kar se manjšega onesnaževanja tiče.
Dokler kitajci kaj ne zgruntajo namesto litija je to to.

Se pa ze 10 let veliko dela na manjsanju deleza kobalta v bateriji, tesla ga ima le se 3 procente od mase baterije...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey