Google PixeL 3 XL & 3

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Zdaj moraš pa dobiti samo še nekoga, da ti ga prinese-pošlje iz DE.
https://www.mailboxde.com/ ali https://www.cheaperandmore.com/
Za 10-15€ dobiš paket iz DE v SLO. Uporabno tudi za Amazon.de zadeve, ki jih ne pošiljajo k nam. ;)

Jaz sem včeraj zvečer uspel rezervirati (s težavo!) svoj Pixel 6 Pro bele barve v Nemškem Google Store. Zdaj samo upam, da mi ne skenslajo naročila. Če dobim še te Bose slušalke in Google One dobropis za Google Store, potem sem ga pa tako zmagal. :fingerscrossed::D
Je pa žalostno, da je dobava po državah za P6 sedaj še bolj omejena. Najtežji del pri Pixlih je dejansko dobiti telefon. jebeštrga pa tako "globalno" podjetje.

No pa na Pixel 3 XL sem tudi naložil A12. Sparkasse M.Stik dela normalno dalje. Zaenkrat še nisem naletel na nedelujoč app, kar je super. Prenovljen Quick toggle menu mi na primer ni všeč, ker so tipke prevelike. Velikost pisave v nastavitvah mi je prevelika. To da se lahko avtomatsko pojavi tipkovnica v app drawer je super! Vse splošno, bi rekel da je veliko predvsem kozmetičnih sprememb. To da se tema telefona prilagaja ozadju je kul, to je pa tudi vse.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Saj gre, zadeva je preverjena, edino ene trgovine (redke) nočejo pošiljat na te mailboxe.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
V čem vidita težavo?
Nimam sicer lastnih izkušenj, ampak slišim, da je Google zelo siten do trgovcev v teh primerih. Pa potem ne pošiljajo.
Poleg tega imajo napisano (pobrano iz drugega foruma): "Please note that the use of forwarding addresses (and similar services) for this promotion is prohibited and rewards will be lost if you use these services. "
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Sem malo pogledal na Google Play stran od NLB Pay. Aplikacija za Androod 12 naj bi bila aktivna ta teden. Za potrjevanje spletnih plačil predlagajo povezavo z Rekono.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Torej nobena od večjih bank se ni pripravila na Android 12 :bonk:
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Naletel na mino... NKBM mDenarnic@ app ne deluje! App se ne odpre. Torej potrjevanje spletnih plačil ni možno!
Danes dobil ta odgovor iz podpore:
Posodobitev aplikacije za sistem Android različica 12 je predvidena v najkrajšem možnem času. Trenutno zaradi tehničnih težav še ni možna, vse aktivnosti pa potekajo, da se bo to zgodilo čim krajšem času.
Veliko napisano, povedano pa nič. :rolleyes: