Google bo povečal prostor na GMail-u

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Moja punca si ga je že 3 krat brisala
smile-1.gif
Jaz pa ga imam na manj kot 30%

Hotmail ga ima 5 Giga
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ksz... gmail je super ja... Že imam skoraj od začetka, ko so se še inviti za gmail prodajali za lepe dnare na bolhi! Takrat je blo 1 GB prava revolucija... Z leti pa se nabere! Še pred kratkim mi je javljalo napako, da bo treba nekaj zbrisat ali pa si kao dokupim plac! Sedaj očitno to nebo treba...

You are currently using 2782 MB (69%) of your 4002 MB.
wink-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
meni je gMail res 1A ... mam inštaliran "gMail notifier" in to je to ... deluje kot urca

moje trenutno stanje pa je: Trenutno uporabljate 345 MB (9 %) od razpoložljivih 3931 MB.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
majo verjetno kar kak hangar za to sranje ........ drugače pa za prenos večjih datotek jaz uporabljam free host-e

daj povej kaj več o tem..
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Yahoo ni nič slabši kot Gmail glede funkcij, ti pa doda v vsak email reklamo na dnu, ni sicer nekaj motečega, samo kakšna 2 stavka.

Meni zaenkrat Gmail zadošča (čeprav sem ga že parkrat praznil), še posebej zdaj pri vseh teh napovedanih povečanjih prostora.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
"Trenutno uporabljate 2046 MB (50 %) od razpoložljivih 4053 MB."

je pa to že moj tretji gmail account, prva dva sem že napolnil. na gmail imam namreč arhive vseh prejetih mailov zadnjih nekaj let
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
No dajte mi pomagati.
Kako vi rešite ta problem, ko želite forwardirati pošto?? Kako izberete prejemnike iz adresarja??
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
No dajte mi pomagati.
Kako vi rešite ta problem, ko želite forwardirati pošto?? Kako izberete prejemnike iz adresarja??

jaz na gmailu forvardiram nekak tak:
če hočem poslat kako svinjarijo vsem kolegom, pol grem po abecedi: v okence za maile napišem a in pol mi vrže ven vse ki majo na začetku a, pol pa še tiste, ki majo kje vmes a itd.. pol pa zbiram iz roletice.. to je varjanta če se mi res da..

če pa pošiljam kaj bolj resnega pa ponavadi že vem prvo črko naslova, pa ga ni težko najt.. če naslova še nisi uporabljal pa ga tak nimaš v imeniku..

si to mislil?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik medvedka pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
No dajte mi pomagati.
Kako vi rešite ta problem, ko želite forwardirati pošto?? Kako izberete prejemnike iz adresarja??

jaz na gmailu forvardiram nekak tak:
če hočem poslat kako svinjarijo vsem kolegom, pol grem po abecedi: v okence za maile napišem a in pol mi vrže ven vse ki majo na začetku a, pol pa še tiste, ki majo kje vmes a itd.. pol pa zbiram iz roletice.. to je varjanta če se mi res da..

če pa pošiljam kaj bolj resnega pa ponavadi že vem prvo črko naslova, pa ga ni težko najt.. če naslova še nisi uporabljal pa ga tak nimaš v imeniku..

si to mislil?
Mislil sem tako, da če želim poslati neko pošto ljudem iz adresarja (v katerem imam recimo vsaj 50 oseb), le teh ne morem enostavno poklikati v adresarju.(tako kot v Outlooku).
Zato ne morem vedeti če sem koga pozabil. Da bi pa šel tipkati prvo črko a...pa vse prejemnike na a, nato črko b..in vse prejemnike.......
uf-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Narediš si različne skupine.

Klikneš contacts, potem imaš tam drseči meni, klikneš create new group, dodaš stike v skupino, jo poimenuješ recimo v PRIJATELJI. Ko forvardiraš pritisneš črko P, najdeš skupino PIJATELJI, klikneš in se ti v okencu za naslove izpišejo vsi naslovi, ki si jih prej dodal v skupino PRIJATELJI.

Ni za kaj, lep pozdrav.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Hvala!
Je rešitev..ampak ne preveč "praktična" rešitev. Kaj pa če ne želiš poslati maila vsem v skupini?? Potem moraš pa ročno brisati osebe.
Od Gmaila bi človek pričakoval več.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
zato pa jaz pač grem po črkah.. pa ponavadi ne rabiš niti vseh skoz, kr se tak prijkazujejo po večkrat..