Golf GTi proti Subaru Impreza WRX

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Ni
wink-1.gif


očitno podvozje ni doraslo GTIjevemu pa imamo tak rezultat...

da pa je golf GTI z DSGejem eden najboljših avtmobilov, je pa ze dolgo jasno. bolj me je še to presenetlo da je GTI ze kar star model..je kup avtomobilov prislo ki bi mu lahko vrglo dol krono, pa kar nocejo.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kako že? Če je pa najslabši HB od vseh.

Polom Subaruja....tud zgleda impreza zlo slab...ni ji pomoči, temu modelu še STi nalepka ne.
cry12bpy.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik MiKa pravi:
Impreza ima po novem manj kot 250KM???
cry12bpy.gif
Kaj še pride STi različica ali ne? Samo, da pa zaostane za GTI-jem je pa že sramotno glede na sloves prejšnjih generacij.

A je WRX kdaj mela tolk ps
bonk.gif
najmočnejša verzija WRX-a je tole...
STI je že naprodaj, 300ps
evil.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Ni
wink-1.gif


očitno podvozje ni doraslo GTIjevemu pa imamo tak rezultat...

da pa je golf GTI z DSGejem eden najboljših avtmobilov, je pa ze dolgo jasno. bolj me je še to presenetlo da je GTI ze kar star model..je kup avtomobilov prislo ki bi mu lahko vrglo dol krono, pa kar nocejo.

Kva bi šele Cupra delala
evil.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Največja glupost kupit karkoli od teh HBjev....

Mal rablen EVO al pa Impreza STi sta isti keš, mrbit kak liter več porabe, reg. isti drek ipd...

Na pamet mi ne pade iz svojga žepa dat za hot hatcha pa čeprav je Fordov.
tongue-1.gif


PS. Sicer je pa Golf 5 podvozje tako dober, ker so od forda kupil šefa podvozij.
smirk-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ja pa ne... Maš starejši avto, z ne liter, ampak 3-5l več porabe (če uzamem Imprezo naprom VAG 2.0T), že same gume niso lih standardne itd.. Pač rabš mal več met za vzdrževanje. Je pa sigurno precej več avta.
Sam brezveze je gledat kaj dobiš za tak denar.. P. lahk pol tut eno 993 uzamem..

Če maš za drugi avto že gre, teli hot hatchi so vseeno bolj uporabni za vsak dan. Ko ti paše ga pa mal stisneš.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ah wrx impreza je res bl tko... glih tok, da je mal močnejša od povprečja! prava športna impreza je ena in edina STI... in itak da je že na prodaj!

sicer pa ti testi so men tok bedni ratal, da jih sploh ne upoštevam več. Kdaj imajo tok smešne primerjave, in pol so tuki še plačani testi - kao neodvisni... enkrat impreza blesti, drugič golf blesti, pol honda blesti... sej vsak nekje zmaga! to bi mogl mal drugač testirat, da bi se res pokazalo kdo je boljši!

aja... pa kdaj je bil pa vw kakšna zvezda v športu? edin gti je vse kar so uspeli skupaj spravit!
jest še zmeri ne maram VW... ker mi je kmečka firma, oz. so mi kmeti tisti k jo kupujejo... ljudje brez lastnega mnenja! čeprav je tale gti hud baje... sam ne bi ga imel...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.026
113
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Kako že? Če je pa najslabši HB od vseh.

cry12bpy.gif

S katerim argumentom... Koliko vem da na Nordshleife ni bila tako presneto slaba.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ah zihr se najde kakšen test kjer premaga recimo sl55 amg... če ne drugje pa na youtubeu, kakšen domač posnetek...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
nova honda type R nikjer ne blesti
wink-1.gif
recimo

Pa je po mnenju TopGea-ra (člank na netu) daleš najboljši hot hatch
smirk-1.gif

Pa čeprav u praksi, vsaj meni mlačno deluje..

K. nobena zadeva z 200+ps ni slaba v tem razredu. Vsak model ma ene prednosti, nek je slabši itd..
Za vsakega nekaj
smirk-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jih maš na netu k dreka...

Glej kak test izven Opel test centra pa bo...

Nove Civic Type-R pa tudi ne bi kupil...športnik s togo....
hysterical-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Lej znanec ima STI-ja,voz večinoma po LJ, dost tut LJ-NM in mu je lagano 15-16l kurla.. Brez da bi tišal na polno.
Trajbaj enga EVOta po LJ, pa pod 15l ne boš prišel, če se na glavo postaviš. Ne rabiš nič gont, samo vsakodnevno cjazenje+mal obvoznice.
TFSi so podobni kot stari 1.8T in z 11l lepo skos prideš..

Mene sploh ne mot 15l pr enmu Evotu, konje treba futrat, pravim samo da se zna pa precej poznat če boš z takim avtom delal +15.000km na leto..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik mm46 pravi:
malo off...
a je ta tvoj znanec pred kratkim kupu mal novejšo STi
smile-1.gif

Jp (Jure), menjal je mislm da 2003 letnik z cca 100.000km, za leto mlajšo z Prodrive kitom z pol manj km, samo je bila ta "tanova" baje zbita in popravljena. Je pa ful zadovoljen, nej bi mu manj pila. Morm mu že enkat rečt da konreten krog nardimo
smirk-1.gif

A si ti tastaro kupu
grin1.gif
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Nisem ne...poznam ga k smo skupaj rbr vozil, pa lani smo bli na treh wrc skupaj, v planu pa mamo it na sardinijo s tanovim strojem
grims-1.gif