GMapTool - program za delo z Garmin mapami

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
KSZ:

Izšel je GmapTool v0.39:
med drugim je dodana opcija za spremembo datuma zemljevida
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
GmapTool je program, GmapToolGui pa je vmesnik za ta program. Zakaj ko hočem vstaviti šifro na GmapTool mi to stori v eni sekundi, pri GmapToolGui, pa traja... ker potem raje prekinem? Gre za isti img. A je treba še kaj narediti pri vmesniku?
 

Citam

Pripravnik
5. jun 2008
105
0
16
Hm morda eno začetniško vprašanje...
Imam prenešeno zadnjo verzijo GMapTool-a (0.4.0) in zadnjo verzijo GMapToolGUI-ja (0.7c).

V vrhnjem oknu izberem neko mapo, ki sem jo naredil v MapSource-ju (*.img).
Če izberem katerokoli izmed operacij iz spustnega seznama, mi tisti zeleni drsnik (ki kaže napredovanje operacije), samo skače gor in dol, rezultata pa pri nobenem izmed ukazov ni. Pustil sem tudi da dela 5 min, pa v Log oknu ni ničesar, tako da moram operacijo prekiniti z gumbom Prekini.

Ima kdo morda podobne težave?
 
Nazadnje urejeno:

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
v0.40 ima že original GUI, zato ne rabiš tega dodatnega, ki ga je naredil uporabnik tega foruma
 

Citam

Pripravnik
5. jun 2008
105
0
16
Hvala Matko!

Nisem prej nikoli videl uradne verzije pa nisem vedel, kako je/mora izgledati.
smile-1.gif
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
jaz ima težavo z delovanjem tega GUI.
želim odstraniti ključ iz gmapprom.img

V GmaptoolGUI izberem vhodni .img, izberem "odstranitev ključa iz mape" me vpraša za ime ter pot do nove .img.
ko to potrdim, se ne zgodi nič. Slider teče naprej in naprej vendar se ne zgodi nič.

Če kreiram .bat datoteko v kateri je zapis [GMapTool.exe -m "Grcija" -j -r -o "D:\Mape\gmapprom1.img" "D:\Mape\gmapprom.img" ] se odpre GmapTool in naredi kot je prikazano na sliki
528127-gmaptool.JPG
 

Priponke

  • 528127-gmaptool.JPG
    528127-gmaptool.JPG
    8,6 KB · Ogledi: 682
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Mislim, da pri Grčiji ne gre odstraniti ključa, tako da samo dodaj in je zadeva rešena, še vedno pa obstaja rešitev z unl, če ne bi šlo. No dodati sigurno gre.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
sem kliknil pod "join jeziček" remove unlock codes in jih je res (se vidi pod info)
Vendar ko posnamem ta gmapsupp.img na Nuvija še vedno piše "ne morem odkleniti kart"

Kako torej spravim Hellas na Nuvija?

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Z lahkoto. Ali vstaviš ustrezno kodo v img file ali kreiraš unl file.
 

Swiper

Pripravnik
18. dec 2008
42
0
6
A mi lahko nekdo pošlje neko starejšo verzijo GMapTool-a katera je delala z GUI-jem?:) Bolj se mi GUI dopade na videz
wink-1.gif
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Živjo,

meni na tem linku poljaki sporočajo nekaj v smislu, da datoteka ni dosegljiva. Mi lahko kdo pomaga, prosim?