Gmail ustavlja uro???

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Nič ni narobe s tvojim namizjem per se, vsakemu svoje. Imamo zelo različne poglede na to kaj pomeni urejeno.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Z moje strani nisem nič rekel, da je s telefonom kaj narobe ali da je to jajc. Toliko v vednost, če pa sem to kje napisal pa mi to prosim pokaži. Res pa ne vem zakaj ti je trebalo toliko časa, da si nam povedal za kateri telefon se gre, no ko pa si povedal pa mi je bilo takoj jasno zakaj, toda vseeno te nima bit kaj sram, vsakemu za svoje potrebe. Meni osebno pa je to zelo važno pri reševanju problemov oz. težav, ker se vsak brand telefona drugače obnaša v povezavi z androidom in aplikacijami, ki so naložene.
Glede na to da se je to začelo dogajat po posodobitvi predvidevam, da sta v navskrižju verzija gmail appa in tvojega androida. Gmail app v zadnjem času predvsem posodabljajo zaradi samega Orea zato lahko pride do težav s kakšnimi starejšimi verzijami. Če je možno, ker tega je kar nekaj na spletu poišči prejšno verzijo gmail appa, ki ti je deloval ok. Tega je kar nekaj po spletu, malo se poigraj, če že nočeš zamenjati mail aplikacije.