globok dekolte in buljenje vanj

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik pikica pravi:
sarkazem?
ne-ne-1.gif


Pikica
srce-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
in kje je kaka slika. se nbenih balonov, melon, breskvic nisem videl.
opažam, da so na alterju samo slike imaginarnih pofukljivk in pa buhtelcki na licih od nasih lokalnih sposobnih deklic.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kok mas ti rabat na shujsevalne kremice

a ce das buhtelcke na licu skup, se ga da drgnt tko k med joskam..k med joskam ga verjetno ne mors, ker je trebuh v napoto.
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik tincelj pravi:
madonca, sam ste pa res firbčni.
in najbrž res ni sam en c3 registriran v slo.

Ma daj daj!

2 tako podobna nika, obe c3, obe na foto mahnjeni, ti si pa zdaj ena druga.


sej me lahko zašpecaš kako sem te pecal pa če me boš po milfarsko zdelala...

verjem, da sem druga. in mene zih nisi (še) pecal.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Nekaj časa nazaj s frendi sedimo v oštariji, pijemo že tretjo rundo pametujemo o slovenskem fucbalu in
ledene točene na mizo nosi res ena taka prava mašina, minič, dekolte, res za pogledat babnica.

Pa jaz sn taki, da če je kaj, jaz pogledam, pa če je moja zraven al pa ne, ona pošimfa, jaz pohvalim, in to je to.

In ta dekla v kafani reče; "No, pa ni lepo tako očitno bulit!" Sem rekel: "No, pa ni lepo tako očitno sexi se oblačit!"

Sma zaključla. Nevem kdo je tu manj kolturen, ona ko ima kot kelnarca v gostilni pol ziz in fufle zunaj, al jaz ko
pač to gledam ker sem moški in je občudovanje žensk v naši naravi.

Če ti gre na qrac da te gledajo v zize, pa obleči debeli puli, mej jeans jaknico preko, nosi širše kavbojke al pa pajkice
s kako ohlapno obleko pa nebo nekih zmotnih pogledov.

Če je baba na cesti hudo oblečena jo pogledam brez grama srama. Sram bi me blo če bi me zalotla da jo skozi
klučavnico gledam, ne pa na cesti javno vsem na očem.

Sicer pa takim babam to podzavestno paše da jih dedi čekirajo, nabija ego in daje vedeti da nekaj pa so še "babe".

Samo seksi oblečeno kelnarco pa vsaj v LJ in MB redkovidiš, večinoma so v kavbojkah
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
V MB imaš gostilno, kjer kelnarca mora bit oblečena tako, kot ne vidiš kar tak...je pa stara gostilna s prenošišči, pa 30 avtov zunaj
grin1.gif

točno veš, kdo kdaj dela
smile-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Še boljše so tiste, ki lepijo na Facebook sexi slikce.

Potem pa spodaj 10 bednikov komentira "Joj kok si luštna", "Vau kaka mačka", "Huda si bejbi", "ti si prava lepotica"...
hysterical-1.gif



Ona je pa potem vsa zadovoljna in polna samozavesti, k jo bedniki komentirajo....najverjetneje pa hodi s tipom, ki nima facebooka.

Attention whores pač.