glava motorja-ford

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Dragi Alterjevci,lepo prosim,ce kdo ve ,kje bi dobil kaksno dobro rabljeno glavo
za forda.motor je 1.8 TD 66kW,tip motorja RFN.lahko tudi v Avstriji.
Ker sem cakal na zadnji kilometer(za menjavo)
bonk.gif
,mi je vtrgalo spaner zobatega jermena
in je sla glava v TPM.
za nasvete vnaprej hvala.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Na telem forumu tukaj preveri kaj in kje se dobi.
Drugače mam pa jaz enga za prodat. Mondija mk2 karavana. Motor je ZELO dober, sam prag na šoferjevi strani je gnil.
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Glej v avstriji je en odpad na stari cesti proti Grazu, vasi se trenutno ne spomnim. Tip ima samo opel in ford dele, ima pa čisto vse od starih do novih. Ampak problem je ker je drag kot kašen draguljar, ima pa. Pa slovencev nima glih preveč rad, pač tipični jodlar
bonk.gif


http://www.auto-reichhardt.com/


Jaz bi raje menjal vodila (verjetno spokala) in ventile edino, če je res fejst dobila bi iskal zamenjavo. Glavo ti pa lahko porihta Artič v Framu ima vodila, ventile verjetno tudi.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
@smoukar
na tistem forumu sem precekiro in nisem nic najdo,kakega mondija mas pa kolk ojrov?
@mathew
ta v jodlariji je dobesedno nor,poznam odpad,vtrgalo je odmicno,vodila,lezaje...Artic nima,sem prevero
@kiri
tik pred tretjo menjavo(cca 300000 KM)
 
Nazadnje urejeno:

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Jah potem res nebo nič, me pa čudi je zelo fejst dobila potem. Lahko še probaš pri tipu iz benedikta, ki ima odpad ko se pelješ iz mb proti benediktu na LEVI strani, evo cifre 041697147, pa mogoče še v grazu pri potočniku.