Gin Tonic

BostjanB

Zelenc'
11. maj 2008
12
0
1
Najcenejše sem dobil (in da pošiljajo v Slovenijo - poštnina 8,00€) na foodist.de - in najdeš Monkey Party
wink-1.gif


Pa uporabi referenčni link če boš kupoval... hvala
cool-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Hvala ti, sem ravnokar naročil pa še kodo za 5€ popusta sem dobil, tako da me bo dejansko stalo vse skupaj s poštnino 39,90€
smile-1.gif



Link katerega si mi dal je samo odprl spletno stran, bi moglo odpreti kaj drugega?
 
Nazadnje urejeno:

GinENthusiast

Zelenc'
20. apr 2021
1
0
1
Najraje Fever Tree Tonice (light ali mediteranski) al pa Thomas Henry navadni tonic. Fever tree dobiš načeloma v vsakem Sparu, občasno ga imajo v Hoferju, Thomas Henry pa idi iskat v Leclerc...

Drugače si pa tale vodič za gin tonic recept preberi, maš vse pojasnjeno kaj ti pride prav pa kaj je pomembno :)
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Najraje Fever Tree Tonice (light ali mediteranski) al pa Thomas Henry navadni tonic. Fever tree dobiš načeloma v vsakem Sparu, občasno ga imajo v Hoferju, Thomas Henry pa idi iskat v Leclerc...

Drugače si pa tale vodič za gin tonic recept preberi, maš vse pojasnjeno kaj ti pride prav pa kaj je pomembno :)
vsak po svoje, bohinc pa s svedrom

reklama ni zastonj, glih tko kot cesta na blato al pa slap savica
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Ko bi se vsaj s sadjovcem pačli kot tru bohinci. Al pa z mlekam. Al pa štokkolo. Ne pa gintonik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver