gen-i

shift

Guru
20. jul 2007
9.770
2.061
113
za šankom
je kdo zamenjal obstoječega dobavitelja z gen-ijem
confused-1.gif

kupil gorenjevo indukcijo in dobil zraven promocijsko kodo s katero imam 500kw zastonj elektrike poleg tega če do konca leta zamenjam dobavitelja z zgoraj omenjenim mi podarijo še en mesečni obrok el. energije.na njihovi strani kjer imajo informativni izračun me pride el. obrok 6€ mesečno manj kar mi zopet znese 1 obrok letno brezplačno.
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Zamenjal že pred časom.
Imam cca 20€ nižji mesečni račun, poleg tega sem imel še en mesec popolnoma brezplačno (sedaj imaš brezplačno le električno energijo).
Zadovoljen.
 
22. jul 2007
12.859
1.333
113
123
zamenjal v prvi rundi 1.položnica gratis, drugače ti poračun naredijo kmalu po zamenjavi, računi pri nas so približno enaki - smo pa lani priklopili prizidek zato se poraba še ni čisto stabilizirala, čez kake pol leta bom že videl kako je, sem pa slišal eno neuradno verzijo, da če ima naenkrat več uporabnikov težave pri dobavi el. energije ali pod., smo uporabniki gen-I na zadnjem mestu za odpravo napak pri dežurni službi
grims-1.gif
LPWWY
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.835
113
tisti, ki ste pri gen-i...kako zdaj poteka sporočanje porabe?

Moraš sam sporočat (kako in kako pogosto) ali se popisuje v istem okviru kot dosedaj?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.835
113
Po mojem informativnem izračunu, pride zame:

september 2009
obračunska moč 7 kW
VT 78 kWh
MT 214 kWh
(povprečje 9 kWh dnevno)

razlika 0,88 EUR mesečno v prid GEN-I oz. 10,56 EUR letno.

Za kar pa ne vem ali je sploh smiselno menjat ?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Vsak začetek meseca jim stisneš mail s svojim stanjem in ti potem to tudi zaračunajo. Priporočam.
nahrung002.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jaz jim nič ne sporočam, mi naredijo obračun glede na podatke o porabi, ki sem jim poslal. Verjetno bo enkrat na leto obračun.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.043
4.049
113
Ravnokar imam pogodbo za GEN-I pred sabo. 2 moja sodelavca sta že oddala svoji.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Jaz sem na GEN-I ju že kake tri leta. Če preračunam na Elektro Celje, kjer sem imel prej vse, profitiram za eno mesečno anuiteto, se pravi okoli 8,3%. Približno.
Gre pa račun na dva dela: na samo energijo in distribucijo. Se pravi, da drugi del še vedno plačuješ prejšnjemu, v mojem primeru Elektro Celje. GEN-I namreč nima infrastrukture, temveč samo energijo.

Meni se splača.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Še dodatek : tisti ki ti zaračunava distribucijo, mora v primeru tehnične napake na njihovih zadevah napako odstraniti v roku 48 ur.

Če so ti zamerili, da si šel z dobavo energije h konkurenci in ti samo pancerka crkne, te lahko po zakonu "mladijo" cela dva dni!

To je pač človeško razmišljanje iz izkušenj, včasih se je vse sorte že dogajalo, še ne tako dolgo. Pri meni je zaenkrat vse v redu in korektno. Tudi pancerko so mi že zamenjali v teh treh letih brez problema in v roku pol ure.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.927
3.039
113
Citat:
Uporabnik Kara_Demz pravi:
Še dodatek : tisti ki ti zaračunava distribucijo, mora v primeru tehnične napake na njihovih zadevah napako odstraniti v roku 48 ur.

Če so ti zamerili, da si šel z dobavo energije h konkurenci in ti samo pancerka crkne, te lahko po zakonu "mladijo" cela dva dni!

To je pač človeško razmišljanje iz izkušenj, včasih se je vse sorte že dogajalo, še ne tako dolgo. Pri meni je zaenkrat vse v redu in korektno. Tudi pancerko so mi že zamenjali v teh treh letih brez problema in v roku pol ure.

Ne pretiravat sicer pa ti "terenci" ne vedo komu ti plačuješ energijo še manj jih pa to briga
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
prepričan bodi, da imajo nekje nalepljeno črno listo dezerterjevLPWWY

Če že s svojimi strankami delajo grdo si res ne znam predstavljat kako delajo s tistimi, ki so/smo šli stran od njih. Upam, da mi tega ne bo treba izvedeti nikoli. Vem, pa kako je blo ko sva rihtala papirje za najino hišo pred približno dvema letoma. Grozljivka. Enga papirja in enga pošiljanja, pa klicanja, čakanja ...
jezen.gif
še nisem pozabla.