GEN-I

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
jaz imam akcijo 10let, pa sem dobil obvestilo, da bo racun vecji za 0.99e brez ddv
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Ja, razumem, ampak jeseni so bile določene akcije s cenejšo elektriko, a obenem z dodatkom za manipulativne stroške. Morda res tega stroška, tako je razumeti, ne bodo nabili na stare akcije, a kaj bo na novih akcijah, ko stare potečejo....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Res sta bili v jeseni dve akciji, ena z malipulativnimi stroški in druga brez. Ko sem preračunal, sem izbral tisto s stroški, ker je bila zame bolj ugodna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
tudi jaz. danes sem pa od geni dobila pošto, da bo tale dodatek, ampak samo pri rednem ceniku. novembra, ko bo treba spet podaljšati, bomo pa videli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
A je kdo pomislil na JP Energetika Ljubljana? Tam, če si v klubu(pa ta klub nič ne stane) imaš dejansko zelo ugodne cene tako elektrike, kot plina. Pa ni skritih for kot drugje.
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
108
20
18
Je kje kaka akcija na vidiku ? 31.03.2020 mi poteče na Petrolu sledeče :

Energija MT 0,02521
Energija VT 0,04600

Spoštovani,

za obstoječe odjemalce Petrol Elektrike in/ali Zemeljskega plina imamo do 30. aprila aktualno akcijsko ponudbo z unovčevanjem Zlatih točk. Lestvico popustov za izbrano število Zlatih točk si lahko ogledate na naši spletni strani. Akcijska cena vam velja 5 mesecev. Po izteku akcijske ponudbe pa si svoj račun električne energije in/ali zemeljskega plina lahko ponovno znižate z aktivacijo novega paketa.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas lahko veno obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Saša Rozman
Trženje
Petrol d.d.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Spoštovani,

za obstoječe odjemalce Petrol Elektrike in/ali Zemeljskega plina imamo do 30. aprila aktualno akcijsko ponudbo z unovčevanjem Zlatih točk. Lestvico popustov za izbrano število Zlatih točk si lahko ogledate na naši spletni strani. Akcijska cena vam velja 5 mesecev. Po izteku akcijske ponudbe pa si svoj račun električne energije in/ali zemeljskega plina lahko ponovno znižate z aktivacijo novega paketa.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas lahko veno obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Saša Rozman
Trženje
Petrol d.d.

se vedno ste predragi. drugi ponudniki imajo enako ceno brez nekih zlatih tock ...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To jaz vem (pri meni elektrika zgolj 30% od položnice), pa vseeno je lepo da so se odločili. Naj kdo preveri cene elektrike na borzah prosim, pa pol TEŠ ugasnemo, koln kopljemo na zalogo - da ne bodo jokali kako ga bo zmanjkalo in se veselo režimo.
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
408
17
18
V sredini decembra sem po telefonu Izbral paket Decembrska Poceni elektrika, sedaj pa gledam na mojGeni pod aktivne ugodnosti,
da imam še vedno paket 10 let Poceni elektrike, ki traja do 1. julija :mad:.
Kaj mogoče pošljejo kaj za podpisat domov, sem mogoče spregledal?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Že zadnji dve, tri akcije sem moral printat in podpisovat ter pošiljat skenirano pristopnico k novi akciji.

Če je bilo telefonsko so sigurno poslali domov v podpis.
 
  • Všeč mi je
Reactions: birca in Hanzi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Že zadnji dve, tri akcije sem moral printat in podpisovat ter pošiljat skenirano pristopnico k novi akciji.

Če je bilo telefonsko so sigurno poslali domov v podpis.
Pri zadnji jesenski akciji, h kateri sem pristopil telefonsko, so poslali mail, na katerega sem moral klikniti.

Screenshot_20200327-125001_Gmail.jpg