GEN-I

27. jan 2022
4.801
1.738
113
Ni res! Zakaj bi si kdorkoli delal večmilijonske stroške z osnovnim projektiranjem in umeščanjem v prostor, da bi lahko pridobili vsaj minimalno relevantne podatke o ceni, če bo potem vse skupaj padlo na referendumu.

Kakorkoli je večina sedaj za, me ne bi čudilo če bi na referendumu padlo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ni res! Zakaj bi si kdorkoli delal večmilijonske stroške z osnovnim projektiranjem in umeščanjem v prostor, da bi lahko pridobili vsaj minimalno relevantne podatke o ceni, če bo potem vse skupaj padlo na referendumu.

Kakorkoli je večina sedaj za, me ne bi čudilo če bi na referendumu padlo.
V tej fazi bi lahko na referendumu spraševali tudi, če so ljudje za to, da je minimalna plača enaka dohtarski. Stran vržen denar.
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.967
113
Ker neumnost je enako porazdeljena med leve in ovce. Je pa fakt da je količina pameti na zemlji konstanta, nas pa je vedno več, zato je vsaka naslednja generacija v povprečju bolj neumna, kar se kaže na vseh nivojih in v vseh sferah življenja.

Dovolj filozofsko zate & co.?

AvtoFun ne si laskat. :rolleyes:
marija bog pomagaj kaki narcis... med leve in ovce. Kateri si torej ti? Levi ali ovca? potem pa dalje..
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
Hvala, sem že izpolnil obrazec za menjavo. Boljša akcija kot jo ima Petrol za MPO.

v opozorilo... Sem imela prej ET pri prejšnjem ponudniku in sem zahtevala, da tako ostane. Zdajle grem pa na portal in vidim dvotarfino merjenje. Sem šla čez vso dokumentacijo, ki so mi jo poslali (pogodbe ipd) in nikjer omembe od način merjenja, zato tudi nisem mogla prej ugotoviti napake. Ne vem, od kje jim ideja, da kar sami tole malo spreminjajo... Malo poglejte še ostali, če je tako, kot ste želeli in se namenili
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador