Gel tiskalnik Nashuatec GX2500

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Na forumu je bilo že nekaj govora o gel tiskalnikih toda nihče še ni napisal o konkretnih izkušnjah.

http://www.vibor.si/index.asp?page=apodrobno&nid=78

Sam sem pred odločitvijo ob nakupu novega tiskalnika - naj vzamem laserja ali gel tiskalnik. Cena je približno enaka, v prid gel tiskalniku je vsekakor možnost barvnega printanja in pa tudi hitrost. Na testu v reviji Monitor je zapisano tudi, da omenjeni tiskalnik nudi poceni izpis strani.

Seveda me pa zanimajo vaše realne izkušnje... Upam, da si ga kdo lasti.
 

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
Potrošni material ni ravno poceni - jaz bi raje razmislil o kakšnem poceni laserju. Poleg tega ni možnosti uporabe kakšnih boljših papirjev kolikor sem zasledil - laser pa na primeren papir zna narediti že kar kvaliteten izpis tudi fotografij.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Tehnologija se mi zdi nadvse zanimiva. Ne poznam nikogar ki bi že imel tak tiskalnik, ampak pomoje ravno slab ne more biti. Cena izpisa naj bi bila podobna laserju, tako da je odločitev na tebi, ali boš zaupal dobremu staremu laserju, ali pa boš preizkusil nov način
smile-1.gif


Sam sem se sicer odločil za (barvnega) laserja predvsem zato, ker rabim tisk s tonerjem zaradi mojega hobija (prenos na vezja), sicer sem pa ogledoval tudi gel
zmaga.gif
 

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
Jaz sem ga imel (dobil)....problem je bil v tem, da sem ga uporabljal precej redko (enkrat mesecno) in takrat mi je spraznil gel iz glave in vanjo napumpal novo dozo gela. Posledica - kartuse so se precej hitro spraznile....ker pa niso ravno poceni, sem printer raje podaril.