Garmin XT na Nokia 5800 - bluetooth

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
Sem jo povlekel iz P....., namestil.
Sedaj ko vklopim Garmina mi napiše "Naprava Bluetooth je trenutno izključena. Vključite jo."

Ko dam OK na tem sporočilu, to izgine, pojavi se klasično izhodiščno okno od Garmina (Kam?, Ogled zeml., Nastavitve, X..) vendar se na nič ne odziva (kot bo zmrznila aplikacija). Signal od satelitov levo zgoraj (desno od GSM signala) pa je prečrtan.

Tako se mi zdi, kot bi naj bilo nastavljeno, da se uporablja eksterni GPS (preko bluetooth), vendar ne vem, kje se to izklopi in da bi uporabljal interni GPS modul.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
klikni na signal od satelitov levo zgoraj .... tam v možnostih nastavi na gps anteno telefona
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
aha našel
cheer.gif
tukaj je link do navodil inštalacije na bivšem alterju; navodila ..... sicer piše da je za N95, samo jaz sm po teh navodilih namestil na X6, tak bi moglo pr tebi tudi delat ..... drgač pa verjetno tebe zanima samo ta del:

Zaženi Garmin XT na telefonu N95 (lahko, da se bo zagnal kar sam od sebe). Na začetku bo ponovno javil, da ne zazna GPSa, izberi NE (če se ti program zapre, vpisane kode v unl dagtotekah niso pravilne, zato jih ponovno preveri, res v izjemnih primerih ponovno naloži program Garmin XT).

V programu Garmin XT pojdi na Orodja=>Nastavit.=>Sistem=>Oddaljeni GPS. Izberi »Uporabi priključen/vgrajen…« in potrdi z »Omogoči«.
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
sem ponovno namestil in sem lahko uredil
zaenkrat dela, jutri pa sprobam v avtu

hvala ti!