Garmin VIRB - kamera

jtfc_nadopustu

Zelenc'
23. jan 2014
4
0
1
Šentjernej?
tongue-1.gif
 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
Nočna.
Sabilizacija vključena.

Snecer hvala-
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Link si pozabil dati.
priden.gif


Jaz sem danes malo po snegu vadil.

 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
Snecer je rekel
8.
Po moje naprava ne more nadomestiti fotoaparat, ker nima fleša in drugih zadev za fotografiranje, kamera pa je tudi action in podolgovata.

Hmm. Tele fotografije so za mene OK. Jih lahko gledam na PC ekranu in TV, povečam pač uporabljam. Nimam pojma o kompoziciji, osvetlitvi, en kup nastavitvami pa vseeno rad pogledam fotko, ki je nastala spontano iz čistega veselja.

Nisem zahteven in mi je tole čisto dovolj. Tako, da kar sem pričakoval od Virb kamere sem tudi dobil in še več.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj jaz tudi nimam profi fotoaparata sicer in mi ta ranga fotografij povsem zadošča, pa še lepe barve so in 16mio pix.

Samo tale fisheye se mi ne dopade preveč...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja
smile-1.gif


V tvojem videu ni zvoka, potem pa se pojavi čez čas tam pri 50s.
 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
Namerno. Pogovor s sinom sem utišal, ampak zvok mašine kako poje pa ne.
Pa nimam pojma kje kakšno legalno musko dobit za zraven????
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Pri skoraj vsakem komadu teži za muziko, vendar napiše, da v določenih državah ne bo delovalo, a pri nas je ok.

Moram na sezono počakat, da vidim kako zadeva na čeladi in motorju deluje. V avtu je brezhibno, gladka slika v izvirnem posnetku.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Novi Edit program
priden.gif


http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=6591

Change History
Changes made from version 2.3.1 to 2.3.2:
Fixed export issues that were caused by using too much memory.
Fixed export issues that were caused by using the wrong video clips.
Fixed export issues when the NONE template was selected.
Fixed issue with temperature gauges (water and air temperature are now used as well).
Improved quality of exported videos.
Improved stability of playback.
 
I

Izbrisan uporabnik #488



Pripravljen na sezono
smile-1.gif


No, dodatna baterija stane 29 eur+ na garmin.si sem natočil, poštnina je v ceni.

Se splača tam dodatke naročat.
 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
He He

Ravnokar nalimal nosilec na smučarsko čelado. Eno uro določal položaj. Malo naprej pa nazaj, pa zračnike zapreš, s strani me vleče v stran. Pristala na vrhu.
Jutri pa na smučke v Kranjsko.

Jaz sem že v štartu kupil z dvema baterijama.

A tale lim drži dovolj? Ali jo bom izgubil. Jo bom vseeno s tisto zapestnico preko zračnika zavaroval. Ziher je ziher.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, video čimprej objavi :)
Jaz bom tudi snemal malo na motorju, jutri ali pojutrišnjem, samo test.
 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
Kranjska gora

Nastavitev povečava+stabilizacija+popravek fish eye
Kamera nastavljena preveč dol.
Nastavitev fish eye brez stabilizacije
 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
Zvok-občasno ropotanje klikanje- je od zapestnice za varovanje, ki sem jo prepeljal skozi zračnik. 3m drži zares.

Pa če jo imaš na vrhu čelade pazi ko zapiraš varovalo na sedežnici. Sem jo kar nekajkrat zadel s cevjo. Se je treba priklonit-postrani zvit pa gre spodaj.

Ena baterija zdržala 12,8 GB posnetkov in skoraj ves dan nažgana kamera. Snemal občasno. Z dvema baterijama pa zdrži kljub mrazu cel dan snemanj. No od 10h pa do 16 h.

Jaz sem nabavil 64GB SD kartico. Dve bateriji skuriš in bi moralo biti dovolj prostora na njej. Sem bolj neroden za menjavo kartice na terenu. Baterija bo že šla, kartica pa škoda jo je izgubit. Pustiš noter pa je.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Podatek o bateriji je dobrodošel.
Mam pa 2x32 + 16 rezerva
smile-1.gif


Samo kot moram zadeti, ker ko sem dal na čelado, vidim, da bo rezultat kot pri tebi na prvem videu, je treba malo dvignit.
 

Podobne teme

I
Odgovori
0
Ogledi
1.750
Ostalo (prodam)
Izbrisan uporabnik #488
I