Garmin Connect - Photos

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Še par mojih iz Panoramia
smile-1.gif


37.png
48.png

33.png
59.png
 

mmotorrad

Zelenc'
16. jul 2008
9
0
1
Spoštovani

prosim za odg ali ko uredim tako kot navedeno spodaj, mi poleg imena mesta, ko se na ekranu polavi "POJDI" ali obstaja možnost da mi pokaže istočasno tudi slikco?


slučajno sem videl in mi ni jasno, sem novinec, kako lahko vnesem vse te točke ki jih vidim na priloženem izpisu ekrana, na vaši četrti ....
tnx
pozdrav.gif
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
255
264
63
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Danes sem se malo pozabaval z 255tko. Preko portala gre normalno, kot si opisal, če pa sliko shranim na kartico, jo zna samo pokazat, vendar ne ve kaj bi z njo počel.

Sprobal na 205W. Zadeva deluje samo, če sliko pošlješ na unit. Če jo shraniš na kartico, bo sliko shranil, prav tako koordinate (v svojem direktoriju), vendar se na karti slika ne pojavi. Po vsej verjetnosti gre za bug.
tongue-1.gif
 
22. jul 2007
12.831
1.324
113
123
snecer ali si lahko zdaj skrajšaš pot nalaganja na garmin z uporabo nove picase 3-geotaging ali pa je še vedno potrebno iti čez na panoramio in čakat 3 meseca da se ti slika gor pojavi?LPWWY
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To pa ne vem, ta zadeva dela s panoramim portalom, ne s picaso.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.407
4.399
113
49
Na sončni strani ALP
Picasa3 samo doda koordinate v fotografijo. Garmin pa zgleda do teh podatkov ne zna vodit.
Sem poizkusil. V P3 sem dodal lokacijo in sliko shranil na garmina. Po kliku na sliko se ni zgodilo nič...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, Garminov plugin očitno vnese v sliko (exof format) neko posebnost, tako da naprave prepoznajo koordinato samo če je slika analožena preko portala s pluginom.
Ko sem sam vstavil koordinato s Panorado flyerjem (katerega pozna Panoramio) so bili podatki v garminu tudi pomešani in je namesto koordinat pokazalo ime fotoaparata...

Upajmo da popravijo.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Na sliki 2 izdelava rute (med priljubljenimi sem imel smao dve točki, ki dobita na karti ikono fotoaparata, da se takoj ve, da gre za exif slike, da se takoj ločijo od ostalih poi med priljubljenimi) in nato uvoz v napravo...

Na Mapsourceu sem naredil ruto in jo prenesel na napravo 205W.

Mi zaupaš kje v Garminu naj sedaj to načrtovano pot najdem, da me bo vodil po njej?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Prenesel sem ruto na Garmina in sem mislil, da spet kaj neznam.

Škoda včasih bi bilo uporabno.

Sicer pa bolj bistveno mi je, da se da prevoženo pot iz Garmina 205W prenašati v računalnik in imam lepo v računalniku shranjene vse poti.

Lp
 

asterix09

Zelenc'
29. jul 2008
8
0
1
Danes sem opazil da ko vtipkam na Garmin Connect Photos MAribor pokaže samo dve sliki, recimo pri London ne pokaže nobene??? Pa recimo Zagreb nobene, nekaj časa mogoče 2 meseca sem proal vsa ta mesta in pri njih našel veliko več slik kot pa sedaj!??
Mogoče ve kdo zakaj je temu tako ???
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Zakaj na Garminu ne naredijo Softwara, ki omgočal na Nuvijih 2XX možnost nalaganja poti. Zadeva bi bila zelo dobra. Tako bi si enostavno doma vrisal pot, jo poslal na nuvija in routal po začrtani poti. Res škoda.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zaradi tega, da potrošniki kupijo dražjo napravo z več funkcijami...
Malo čudno bi bilo, da bi nuvi 205 za 99 EUR imel iste funkcije kot npr. model 865 za 300 eur +...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Že,že. Samo, če na obeh lahko vnašaš priljubljene točke, potem možnost pošiljanja narejene poti tudi ne bi bil neki veliki strošek za Garmin. Kar se pa tiče prikazovanja stavb, line asistent itd. pa je druga zgodba. Mogoče pa bo recesija naredila svoje. Ha,ha.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
A je mogoče to usposobiti na kakšen način tudi brez kabla, da shranjuješ slike direktno na kartico?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zakaj ti je pa kabel problem?

Dobiš ga za manj kot pet evrov, če ga slučajno še nimaš od kakšnega fotoaparata.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ah, ne, saj pol sem ugotovila, da lahko uporabim isti kabel kot za fotoaparat
wink-1.gif