GARMIN 3590 LMT

fluri

Pripravnik
2. okt 2010
47
1
8
Pozdravljeni,


Imam Garmin 3590 lmt.In sem jo posodabljal prek Garmin expres in imam tudi vstavljeno s kartico pa vendar imam že sedaj čisto polno napravo na kartici pa nič in ne morem več nalagati kart.
Pa sem misli ,da bi vse lepo izbrisal .Da bi bila kot nova.Ali obstaja kakšna varianta ?Da bi bil kakšen program ,da bi mi nastavil kot je bila takrat ko sem jo kupil.Ker namreč se mi zdi da sem izbrisal kakšno datoteko iz naprave ,ki je nebi smel.

Lp Miran
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ne to ni kot računalnik da bi brisal vse po vrsti....brišeš lahko samo karte in njene dodatke (JCV ASR SQL......)

Ker vidim da bo si bolj nov... Si poglej GARMIN WIKI tu na alterju...kako omogočiš vidnost vseh menujev na PC...in naredi celotno kopijo garmina (minus kart minus njihovih dodatkov)

Update te zeza ker je garmin nekako ori updatu pozabil pobrisat stare datoteke (kart in dodatkov) in boš to moral se spravit ročno delat...

Veselo branje ;)
http://popotnik-gps.blogspot.com/?m=1
 

MatoMan

Pripravnik
25. mar 2008
53
0
6
Pozdravljeni.

Imam navigacijo Garmin ¸3590LMT. Ta naprava bi naj tudi podpirala prikaz 3D terena in ti podatki bi naj bili v datoteki gmapdem.img katere pa na napravi ne najdem. Napravo posodabljam preko Garmin Expressa vendar mi nikoli ni naložilo te karte za teren. Kako bi to lahko uredil ročno oz. kakšne so sploh variante, da bi pridobil te mape. Škoda se mi zdi, če naprava to omogoča, da ne bi uporabljal.

Lep pozdrav.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Da še jaz vskočim, napeljal sem si notranjo napeljavo za Nuvi 3590LMT. Ker je crknil, mi kolega ponuja 3597. Ali bo sama naprava delovala na tej napeljavi (upoštevaje, da bo samo nosilec zamenjan!). Z drugo besedo, ali je mini (micro) usb od napeljave (TMC) do nosilca isti?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Ja iz nekega čudnega razloga se zgodi, da včasih pri nadgradnji pobriše mapo gmapdem.img. Na računalniku najprej omogoči pogled skrtitih in sistemskih map. Nato poglej v mapo .system. Če je ni not si jo potegni dol iz interneta in jo skopiraj nazaj. Ni zaklenjena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790

MatoMan

Pripravnik
25. mar 2008
53
0
6
Ja iz nekega čudnega razloga se zgodi, da včasih pri nadgradnji pobriše mapo gmapdem.img. Na računalniku najprej omogoči pogled skrtitih in sistemskih map. Nato poglej v mapo .system. Če je ni not si jo potegni dol iz interneta in jo skopiraj nazaj. Ni zaklenjena.

Hvala za nasvet. Zadeva deluje. Zanima me samo, ali se bo pri naslednji nadgradnji nadgradila tudi ta karta (gmapdem.img).

Lp,
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Eno pitanje...novejši nuviji (26xx) majo TTS3 voice....če bi bil kdo tolk prijazen in bi lahko sheral vse angleške (dropbox)?
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Zakaj mi na Nuviju 3590LMT ne deluje TMC. Imam GTM36. Ne najde mi nobenega ponudnika, navkljub temu, da imam kar nekaj doživljenskih naročnin. Na popotnik-strani sem našel, da je potrebno iti v developer mode in tam resetirati FM Tabelo. Samo težava je v tem, da jo meni (FM tabele) niti ne pokaže - je ni. Je pa bil normalno Nuvi priključen v kabel, pa antena tudi priključena v sprejemnik. Ima kdo kako idejo? Hvala lepa vnaprej!
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Zakaj mi na Nuviju 3590LMT ne deluje TMC. Imam GTM36. Ne najde mi nobenega ponudnika, navkljub temu, da imam kar nekaj doživljenskih naročnin. Na popotnik-strani sem našel, da je potrebno iti v developer mode in tam resetirati FM Tabelo. Samo težava je v tem, da jo meni (FM tabele) niti ne pokaže - je ni. Je pa bil normalno Nuvi priključen v kabel, pa antena tudi priključena v sprejemnik. Ima kdo kako idejo? Hvala lepa vnaprej!

Prvo, priklopi dodatno anteno in jo namesti ob šipi , drugo najdi kakšen bližnji oddajnik radio SI, dobro je da je v vidnem polju in potem izberi v meniju promet naj ponovno poišče vse ponudnike.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Si preveril, če GE kaj najde?
Tudi pri 765 ni nihče napisal, da je za čipset ločen popravek. Vsi s(m)o čakali novi FW.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Z včerajšnjo novo posodobitvijo FW tudi 3590 zdaj normalno prikazuje točen čas in datum :zmaga:
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Z včerajšnjo novo posodobitvijo FW tudi 3590 zdaj normalno prikazuje točen čas in datum :zmaga:

Potrjujem! Sem hotel preventivno posodobit 3590 iz prejšnjega sporočila in ugotovim, da ima napačni datum (ura OK).
Uporabnik sploh ni opazil, mislil, je da zatemnjevanje ne dela.