FTTH 20/20 SIOL

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
se enkrat, preko torrentov se preverja hitrost, najhitreje in najbolj zanesljivo. treba najt torrent ki ima dost uporabnikov in potem se vidi realna slika. pri meni leti maksimalc in sem ful zadovoljen.
 

maxxx

Zelenc'
5. dec 2007
10
0
1
evo še rezultat na http://ndt.arnes.si

TCP/Web100 Network Diagnostic Tool v5.5.4a
click START to begin

** Starting test 1 of 1 **
Connected to: ndt.arnes.si -- Using IPv4 address
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
checking for firewalls . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client-to-server [C2S]) . . . . . 73.51Mb/s
running 10s inbound test (server-to-client [S2C]) . . . . . . 20.06Mb/s
The slowest link in the end-to-end path is a 100 Mbps Full duplex Fast Ethernet subnet
[S2C]: Packet queuing detected

click START to re-test
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.593
498
83
Gede torrentov je res da se najbolje vidi, vendar je to za primere če ti kaže premalo, njemu pa že na teh testih povsod več kot 3x preveč, tako da tudi na torrentih ne bo odkril nič novega, mogoče bo na koncu ugotovil da ima v bistvu 20/100 linijo, če si to hotel dopovedati?
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik Fly pravi:
Gede torrentov je res da se najbolje vidi, vendar je to za primere če ti kaže premalo, njemu pa že na teh testih povsod več kot 3x preveč, tako da tudi na torrentih ne bo odkril nič novega, mogoče bo na koncu ugotovil da ima v bistvu 20/100 linijo, če si to hotel dopovedati?

pol bi tud prek torrentov letelo do 100
smile-1.gif
. vcasih se zdi da je prevlka hitrost ker recimo same 0000 prenasa al pa kaj takega... od paketkov in samega fajla odvisno. ne kaze to realnega prenosa ampak nekak izracuna.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
tale speedtest ni točen....

prek torrentov hitrost nikoli ne prekorači 2.2 - 2.3 NB
wink-1.gif


tud če pogledaš ping....tolk tud na ADSL ni....

Jaz imam 100/100 linijo pa mi kaže speedtest na serverju iz Budimpešte, da imam 150/150 ...
Prav tako je marsikateri server omejen nad 30 Mbit.

20 Mbit siol je pa tak, kot je ... 2,0 MB/s realnega prenosa ... rabim vsaj 6 takih seederjev, da lahko potem dl-jam na polno, pa še zmanjka za nekaj MB (realna hitrost pri meni pri prenosu chunka je 14,6 MB/s).