FS N560

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
hmmm imam problem s mojim N560 ... do konca se je spraznila baterija, sedaj pa se nikakor noče več polnit, a se je komu že to zgodilo?

Enkrat se mi je še nekaj polnil pa potem takoj zresetiral sedaj pa tudi trzne ne več?

Kakšne ideje dobre/slabe
smile-1.gif
 

lonely2k5

Zelenc'
26. okt 2007
3
0
1
Stipe

sem mel enak problem ko sem poiskusal linux z haret.exe pa se dlancnik ne polni med izvajanjem in ko se je izpraznil se ni več vklopil.
Z malo znanja elektronike ni problem po navodilih ugotoviti kam priklopiti napajanje neposredno na baterijo in jo le zbuditi.
torej jo je potrebno priklopiti izven n560 in pravilno priklopiti kabel na konektor baterije.

POZOR ne izvajaj če ne veš kaj delaš ker lahko uničiš baterijo

dovolj je le 1min polnjenja nato pa se bo polnila prek N560.

lp
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Lonely a ti to znaš narest? Se lahko zmeniva za tole?

Drugače sem našel na ebayu so dost pocen baterije.
 

lonely2k5

Zelenc'
26. okt 2007
3
0
1
Če pogledaš baterijo imaš 6 pinov od zgoraj gledano _ _ _ _ _ _
potem ti pa piše - +
z nekima 2 žočkama priklopi 1.5V AA baterijo - na - in + na +
počakaj 1min (se ne more kaj zgodit) pa pol probaj dat v n560 in ga priklopit na polnilec
bi moralo delovat
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Hmmm sem probal, pustim baterijo na AA za cca. par minut, potem probal sbootat oz. polnit ponovno dlancnik, sicer ene 2x se je zbudil ampak polnit pa se še vedno ni hotel.

A je kdo iz lj. ali okolice, da sprobam ali je baterija fuč ali se je kej druzga skuril, da ne bom za brezveze kupoval novo.

hvala
 

lonely2k5

Zelenc'
26. okt 2007
3
0
1
Stipe si ga probal HARD RESET pa potem polnit? mogoče je kaka softwerska napaka in se ti je ze zaradi tega tud popolnoma izpraznil...
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Vse to sem že probal, naročil včeraj novo baterijo pa bom vidu kako pa kaj.
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Dobil novo baterijo ista zgodba, zboota se do screen kjer moraš adjust screen potem pa se zopet resetira.
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Samo za info.
V nemčiji so novi N560 po 250-270€, s poštnino vred pride pod 300€.
Če vas zanima, malo pobrskajte po njihovih spletnih trgovinah.
Lp!
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Bolj gledam, da bi vzel HTC Diamonda ima vse isto kot dlančnik pa še dost mali je.

Jah škoda dobro je služil, čudn mi je sam to ker je kar naenkrat crknil brez razloga
frown-1.gif