FS N560

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
Vprašanje!!

Kupujem dlančnik v vrednosti 450-500 €. Najbolj se navdušujem nad FS N560. Zanima me, če mi lahko kdo pove keri dlančnik je najboljši za ta denar. rabim funkcije: GPS, WM (word, excel, ppt, pdf... urejevalnik in pregledovalnik), touch ekran (veliki ekran).

lp.:)
 

majoneza

Pripravnik
8. jan 2008
312
6
18
Ta nova serija HP Ipaq 200. Recimo model 214. Stane cca. 350€ in ima vse kar si poželiš. Razen GPS modula.
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
mogoče Asus P535 z WM6, ima vse zgoraj našteto (grafiko ima 320x240, ampak to ni neki minus) + GSM... meni deluje OK.
 

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
zanima me tudi kateri dlančnik je boljši Asus P535 ali FS N560. Še ima mogoče kdo kakšen predlog glede na moje zahteve (GPS, WLAN, WM, touch screen, velik ekran)?

lp. - hvala za odgovore
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
GSM sigurno nima, GPS pa zagotovo. Ne vem, zakaj je potrebno take bedarije spraševati tukaj. Ali je tako težko v google napisati:
- Asus P535 review
- FS N560 review
in v trenutku bi izvedel vse podatke.
Skoraj vedno je tako, da imajo telefoni manjše displaye, dlančniki pa večje.
Kaj je boljše? Odvisno kaj rabiš.
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
glede na to da prvič kupujem dlančnik se mi ne zdi neumno, da nekoga, ki že ima izkušnje glede dlančnikov vprašam za nekaj kar jaz ne vem.

hvala vsem za odgovore.

ps. če še ima kdo kakšen predlog glede dlančnika ki ima zgoraj omenjne funkcije prosim povejte :D
 

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
Kakšno pa je vaše mnenje glede E-ten-ovih dlančnikov...????

Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Kar se tice N560... je resnicno super zadeva, ki pa ima nekaj svojih "hroscev". Glede na to da je FSC opustil proizvodnjo dlancnikov pa tudi ne bodo nikoli reseni. Tud WM6 uradno nikoli ne bo na voljo zanj.

"Hrosci" pa so:
- dokaj svoh baterija > ok, res da mam vecino vkljucen in WLAN in GPS, pa vseeno.
- pocasen gps fix > ce vkljucis gps po cold startu, traja cca 5 min da dobi fix za satelite. Tisti popravek, ki pa naj bi to odpravil, mi je GPS popolnoma zaj**** tko da je blo treba mamaplato zamenjat.
- BT tudi ne podpira vsega kar bi lahko. Sicer obstaja nek neuradni fix, ampak glede na to da ga itaq ne uporabljam se v to nism poglabljal.

Jst dlancnik se najvec rabim za GPS navigacijo (iGO prekrasno laufa) in pa obcasno za ksn wardrive. In za ta namen je vec kot super!
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Največji minus je svoh baterija.

GPS fix dela, občasno še vedno traja da dobi fix.

Brat ima http://www.etencorp.com/products/Communication/M700.php ... načeloma je stvar dobra, ampak se mu je že parkrat totaln sesul. Zdej pa se je nekaj mikrofon zjebu pa ga je moral nazaj poslati (UK) na servis.

Načeloma ne bi kupoval zadev za katere pri nas nimaš urejenega servisa. Zadnjič mi je en kolega nekaj razlagal, da bodo pri nas tele eten začeli na veliko prodajat pa verjetno potem tudi servis, ampak dokler tega ni, ti jaz nebi priporočal.

http://www.htc.com/ ... to si poglej, zaenkrat ljudje kar pohvalijo.

http://www.sonyericsson.com/x1/default.aspx?cc=si&lc=sl ... sicer bo še trajal preden bo prišlo, ampak zaenkrat zgleda cist hud gadget.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
jaz pa nikoli nisem imel takih težav z GPS fix-om- Minuta, največ dve, da sem dobil pozicijo. Kadarkoli.



Aja, na odpiratelja teme: če bi se odločil za N560, mi sporoči, ker ga prodajam. Če želiš, seveda.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Jaz sem imel n560 cca 1 leto in sem imel strasne probleme z fixom. Vcasih je trajalo tudi po 15min. Tako da sem v avtu imel gps modul zraven. BT je res okrnjen in tudi tisti neuradni fix ne resi zadeve, oz. zakomplicira druge stvari. Baterija je groza od groze. Jaz sem presaltal na tytn II, kjer dobim instant fix (1min) vedno in tudi pri side by side primerjavi z enakimi programi (tomtom) je n560 imel dosti vecja odstopanja in se je lovil. Je pa zaslon zlo dober in usb host funkcija je zlata vredna. Kljub temu, pa ga ne bi vec imel.
 

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
kaj ve kdo mogoče kdaj bo možno kupit SE X1. ker jaz nikjer ne najdem na spletu, da ga je sploh možno kupit tudi v tujini ne.

še ima mogoče kdo kakšno izkušnjo z etenovimi dlančniki (eten m700)

hvala za odgovore.

lp. domen
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Priporočam vama htx tytn ali tytn2. SE X1 nebo na voljo pri nas vsaj do avgusta/semptembra. V nemčiji pa bo verjetno kaki mesec prej. Naj me kdo popravi, če se motim.
 

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
Hvala vsem za odgovore.

zanima me bolj podrobno kakšno je vaše mnenje glede Etenovih dlančnikov, ker smo zelo vredu, v bistvu so dokaj poceni, pa imajo vse funkcije, ki jih rabim. zanima pa me ali je varno kupiti ta dlančnik (od etena) ker sem že marsikje slišal da se zelo kvarijo in pri nas ni servisa zanje.

lp. domen
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Imam looxa že eno leto in se povsem zadovoljen z njim, razen že omenjene baterije. Glede GPS fixa je pa tako: dokler sem uporabljal GarminQUE sem res čakal in čakal na fix, odkar imam pa Garmin Mobile XT pa dobim fix relativno hitro, celo v sobi, o čemer sem pri QUE lahko le sanjal.
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik SeBr1nG pravi:
Imam looxa že eno leto in se povsem zadovoljen z njim, razen že omenjene baterije. Glede GPS fixa je pa tako: dokler sem uporabljal GarminQUE sem res čakal in čakal na fix, odkar imam pa Garmin Mobile XT pa dobim fix relativno hitro, celo v sobi, o čemer sem pri QUE lahko le sanjal.

...... se podpišem pod SeBr1nG-ovim mnenjem......
...... bom pa dodal še nekaj svojega:"kadarkoli sem naletel na nejasnost, težavo, vedno sem na tem forumu našel, beri dobil, odgovor!" ...... to pa tudi nekaj šteje, a ne? ......
...... zahvaljujoč tudi tebi SeBr1nG ......
cheer.gif
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.979
113
Za to, kar ti iščeš, je dovolj kak HTC P3300 ali 3600.
Sam imam O2 Xda Orbit (enak kot P3300) z GPS-om in vso ostalo navlako
grin1.gif

Gps dela odlično res ni kaj. TT6 Garmin, oba delata.