Francozi protestirajo

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Matey, namesto, da spemaš, bi lahko že prvič odgovoril Jagibabi? Je tako ali ni, dej, priznaj :rolleyes:, tako pa kar neki odgovori, ki so sami sebi namen
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Matey, namesto, da spemaš, bi lahko že prvič odgovoril Jagibabi? Je tako ali ni, dej, priznaj :rolleyes:, tako pa kar neki odgovori, ki so sami sebi namen

Seveda, da bi lahko. Tako, kot sem že korektno in argumentirano odgovoril N-krat prej v podobnih situacijah in dobil nazaj namesto argumentov zakaj moje mnenje ne drži navadno sprenevedanje. Tudi sedaj lahko v sekundi zargumentiram tista dva faila ampak čemu? Da ponovim staro zgodbo? Japajade. Zdaj se zgolj smejim njenim failom, v primeru normalnega sogovornika pa lahko seveda vse v detajle obdelamo tako kot je potrebno kadarkoli in kjerkoli. Hvala za (ne)razumevanje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
:valjamse: jaz pa veckrat opazam, da pises nekaj kontra, pa mi ni blo jasno komu pises...ker jo mam na ignore pa vidim samo tvoje poste :aplauz:

A veš da sem točno na to pomislil, da jo imaš na ignore in je to to. Ker pa sam nimam nobenega na ignore pač ne vem kako to deluje v smislu ali ti zbriše prav vse info, da je ignorirana oseba kaj pisala ali pokaže da je nekaj spisala ampak pač brez dejanskega besedila. No, zdaj vem :aplauz:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
[Video] Francijo obšli “šokantni” posnetki klečečih aretiranih najstnikov, ki so protestirali: “Kot da bi bili pred strelskim vodom”
8. 12. 2018, 10:00
53

aMZ8prW_700b.jpg
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vse zbriše in to ni v redu - ker res debilno izpade, samo zaradi tega sem dva "pomilostil". :bonk:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Z Jagobabo sem se oz. sem jo zgolj opomnil na neke napake. Sem zaključil, ker ne mislim spet pospamat par strani.
Do zdaj pa nisi smetil? :mad:
Če ne veš zakaj to počneš, potem nehaj lajati name, in bo zadeva rešena.
Sicer pa, a exmodiji nimate funkcije prezri?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Ne, jaz enačim stanje v kotu s stanjem v kotu in pred zidom kot je lepo razvidno iz tistega prispevka, ki ga komentiram.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ne, jaz enačim stanje v kotu s stanjem v kotu in pred zidom kot je lepo razvidno iz tistega prispevka, ki ga komentiram.
Tudi če dijaki klečijo (ne stojijo) pred zidom obkoljeni s specialci?

In še to. Če želiš da ne odgovarjam, pač ne bom odgovarjala. Res me zanima, kaj je bilo narobe v #112.
 
Nazadnje uredil moderator:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Res kritična situacija ja, nadvse zaskrbljujoča, kar poglejte no, za zjokat :valjamse:

Za razliko od jagebabe sem linkal filmček iz dogajanja, ki je dejansko opisano v prispevkih, kjer je omenjeno to nesprejemljivo obnašanje policije.


Btw - ta filmček sem necenzuriran videl že včeraj in se je lepo videlo, kako se en mulo v sredini velike skupine popraska po jajcih vmes ko kleči in ni bilo nobene reakcije s strani policistov. V kolikor bi zares pretiravali, bi mu morali najmanj glavo odpret, ker je spustil eno od dvignjenih rok in šel z njo za hlače, morda celo po orožje, kaj pa veš. Tako pa so pač ukrepali v skladu z aktualmnim dogajanjem zaradi katerega so aktivirali 90.000+ policistov, zdaj pa so se protestom pridružili tudi dijaki in v kolikor je kakšna skupina med njimi pretiravala je tako ravnanje policije edina logična posledica.

Bottom line - ne seri in ne pretiravaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Res kritična situacija ja, nadvse zaskrbljujoča, kar poglejte no, za zjokat :valjamse:

Za razliko od jagebabe sem linkal filmček iz dogajanja, ki je dejansko opisano v prispevkih, kjer je omenjeno to nesprejemljivo obnašanje policije.


Btw - ta filmček sem necenzuriran videl že včeraj in se je lepo videlo, kako se en mulo še po jajcih popraska vmes ko kleči in ni bilo nobene rekacije s strani policistov. V kolikor bi pretiravali, bi mu morali najmanj glavo odpret, ker je spustil eno od dvignjenih rok in šel z njo za hlače, morda celo po orožje, kaj pa veš.

Bottom line - ne seri in ne pretiravaj.
aha, ok, dobro da vemo.
Če bi (bognedaj) specialci tako ravnali s tvojim otrokom, potem vemo da bo zate to ok in sprejemljivo dejanje.

In #112?
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.983
113
Res kritična situacija ja, nadvse zaskrbljujoča, kar poglejte no, za zjokat :valjamse:

Za razliko od jagebabe sem linkal filmček iz dogajanja, ki je dejansko opisano v prispevkih, kjer je omenjeno to nesprejemljivo obnašanje policije.


Btw - ta filmček sem necenzuriran videl že včeraj in se je lepo videlo, kako se en mulo v sredini velike skupine popraska po jajcih vmes ko kleči in ni bilo nobene reakcije s strani policistov. V kolikor bi zares pretiravali, bi mu morali najmanj glavo odpret, ker je spustil eno od dvignjenih rok in šel z njo za hlače, morda celo po orožje, kaj pa veš. Tako pa so pač ukrepali v skladu z aktualmnim dogajanjem zaradi katerega so aktivirali 90.000+ policistov, zdaj pa so se protestom pridružili tudi dijaki in v kolikor je kakšna skupina med njimi pretiravala je tako ravnanje policije edina logična posledica.

Bottom line - ne seri in ne pretiravaj.
Hehe, kaka panika zaradi nekaj nevzgojenih smrkavcev :)
Sem tu in tam stal v kotu v OŠ, tudi kako dobil okol kepe, vedno brez zamere :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Sej to. Tu so pa dobili zraven gratis še vezice in je vse narobe. Ne rečem, če bi jih prefukavali tako kot kakšne v centru Pariza, kjer se kakšni policaji res izživljajo nad protestniki, ki si tega ne zaslužijo. Spet kakšni drugi pa fašejo še premalo.