Foto knjiga

5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Tisti, ki ste že izdelovali fotoknjige: s katerim ponudnikom ste bili najbolj zadovoljni? Do sedaj sem naročal tisk pri Hofer Foto, vendar so s koncem januarja prenehali s to dejavnostjo. Hvala vnaprej za odgovore. Pa lepo prosim, da se oglašajo tisti, ki imajo konkretne izkušnje. Nekako ne rabim nekih ugibanj in pametovanj in vsesplošnega komentiranja, ki vodi stran od dejanske teme. Še enkrat hvala.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Enako tudi mi na Hoferju. Škoda, ker je do zdaj bilo vse OK. Glede na to, da ne želim menjat izdelovalca fotoknjig vsake 5 let in so zato potem knjige različne, je izbira bolj slaba, ugibam, da bo CEWE deloval še najdlje, čeprav cena je milorečeno roparska, program je pa tudi zelo bogi. Ne razumem, kako lahko tak program izdela nekdo, ki naj bi mu oblikovanje ne smelo biti tuje. Eno knjigo od njih sicer imam, saj je OK, se mi pa zdi da je Hoferjeva boljša.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Tisti, ki ste že izdelovali fotoknjige: s katerim ponudnikom ste bili najbolj zadovoljni? Do sedaj sem naročal tisk pri Hofer Foto, vendar so s koncem januarja prenehali s to dejavnostjo. Hvala vnaprej za odgovore. Pa lepo prosim, da se oglašajo tisti, ki imajo konkretne izkušnje. Nekako ne rabim nekih ugibanj in pametovanj in vsesplošnega komentiranja, ki vodi stran od dejanske teme. Še enkrat hvala.
Za kakšne fotoknjige "za sproti", torej da ne gre za neke zelo pomembne zadeve, uporabljamo Digifot, če pa želimo res kvaliteto (pa še vseeno za dokaj normalno ceno), pa prisegamo na Blurb.