Formula 1 sezona 2020

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Leclerc nima težav z Alpha Taurijem? Čudno. Se mi je zdelo, da ga je danes en prehitel... hmm. Ferrari je trenutno tam tam z Alpha Taurijem. Par točk gor ali dol. Tako kot je Vettel zanič pri Ferrariju, je Kvyat zanič pri Alpha Tauriju (pa to sem napisal samo zato, da ne boš naprej metal, kako je Ferrari v slabem položaju samo zaradi Vettla). Mercedes, Red Bull, Racing Point, McLaren in Renault imajo pa nedvomno boljši avto od Ferrarija. Nedvomno slabši so pa Hass, Williams in Alfa Romeo. Tako da... so v spodnji polovici (aka. slabi).

Dajmo se zadnjic. Da ne bomo razpredali v nedogled.

Leclerc v skupnem sestevku osmi, le 5 tock ga deli od 5 mesta (4 dirkaci so znotraj) 5 tock (68-63)!. Luzer Vettel z enakim avtom 17 tock. Gospod Vettel je mojster, 4x svetovni prvak, ki ga mladenic Leclerc nese na vsaki dirki ze drugo leto. Kvyat je samoplacniski rus.
Bottom line. Vettel je luzer in sramota ki ga je treba spodit iz mostva takoj.
Bottom line 2. Ricciardo, Perez kljub "demotivaciji" vozita bolje kot svoja mostvena kolega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus

masevc

Guru
2. sep 2007
3.426
858
113
Portimao rollercoaster
43156E17-C7BA-43C3-8C16-046566D17AFC.jpeg
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Že mene je v trebuhu stiskalo, ko sem tole gledal. Ok, tole je posnetek, koliko pa so dejansko ti previsi pregledni iz zornega kota voznika?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ferrari gre za silo, je dokazal Leclerc, fetl je pa pac senca. Vedno bil. Nista zastonj vedno 10 mest narazen, ups, danes 11. Skrajni cas, da se stari prdci umaknejo novejsim generacijam.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Priznam, da F1 res nisem vozil, sem pa vozil marsikateri dirkalnik, vključno z WRC (tudi z aktivnimi diferenciali) in kak single seater, pa tudi kak zelo star dirkalnik (tudi iz petdesetih). Kako dirko smo tudi v življenju odpeljali, pa nemalo krogov po dirkališčih. Si moreš mislit, da je razlika pri civilnih športnih avtih enaka ... Sedi za volan Carrere RS 2.7 in 911 GT3 RS na dirkališču, odpelji par krogov na meji, pa ti bo jasno.
Formula 1 nima nobene veze z dirkalnimi specialkami, je par razredov nad njo. To se najlepse vidi, ko pride varnostni avto MB s 700KM na stezo, vozi na polno, dirkaci pa zadaj moledujejo, da se jim prevec ohlajajo bremze, gume in, da ne morejo voziti tako pocasi. Lateralni, sagitalni, čelni pospeški pa nekajkrat večji in primerljivi z lovskimi letali, samo, da oni to prenašajo v bolidu 300km skupaj. Kateri dirkalnik si vozil, ki iz 300kmh pribremza do nule v 3 sekundah?
 
Nazadnje urejeno:

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Na 5.3km progi so dali MB civilnemu drikalniku 40s prednosti, V8 specialki iz prvenstva pa pol minute. Na koncu jih foruma ena nascije kot cucek. Kaksna prednost je to!!!? Za prva tri mesta se pa borijo s stotinkami v F1.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Ne sledim tok, ampak a je en od komentatorjev zamenjan, sajtič? Kva pa ta glas komentatorja med reklamami? :D
 

Podobne teme