Formula 1 sezona 2020

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ne, sva pa upravičeno zelo pohvalila Leclerca, ki je iz dreka izvlekel maksimum, in Norrisa, ki je odpeljal fantastične zadnje kroge. Dve vrhunski dirkaški predstavi!
Norris je kul ampak koncentrirati se je treba na Leclerca in Verstappna! Tadva zadaneta svoje ekipe bo F1 hudo zanimiva! Noris je morda en povprecen barrichello. Ima svoje trenutke, ni pa konsistenten.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
5 sekund za Hamiltona poplnoma neupravičeno, kaj naj bi pa naredil? Se umaknil..zgleda da hočejo na vsak način onemogočit Mercedesa da bi bilo bolj zanimivo, ker je letos še močnejši kot zadnja leta glede na konkurenco..
Komentatorja pa sta skoraj ponorela od veselja da je Ferarri na stopničkah,,,
Hamilton je imel pol ceste v desno proste ampak je "spregledal". LOL svetovni prvak ima oci 360 stopinj okoli sebe in nic ne spregleda po nakljucju.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Ne vem, katero formulo ti gledaš... ampak Leclerc in Verstappen sta stevilki ena v svojih moštvih. Vestappen že dolgo (zato je tudi Ricciardo odšel), Leclerc pa nekje od sredine lanske sezone (zato Vettel ni dobil pogodbe za naslednje leto).
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Voditelja sta cisto v redu, glede na razmere pa sploh, ne vem ali sploh sta kdaj utegnila porocati iz kraja dogajanja. Pa tudi cisto dovolj objektivna sta. Una voditeljica pred njima ima suhe in razcepljene lase, verjetno zaradi prevec barvanja. :evil: Ampak bomo preziveli.

Hamilton je albona torpediral ze prej v barceloni 2019. Cisto upraviceno je dobil kazen, se premalo. Je treba gledati v kontekstu. Vecinoma odgovarjate fantki. Doctorz, taktika je bila vedno domena formule 1, ne vem kje zivis ampak vozniki so morali vedno voziti na meji in se odlocati sproti glede na svoj slog voznje. Alesi je bil znan, da je kuril gume kot za stavo, njegova sibka tocka, nigel mansell zaradi nacina voznja vedno imel premalo goriva v tanku, senna tezko kontroliral svojo jezo in temperament, schumacher bil preracunljiv kot nihce v f1, se ga spomnim, da je na dirki po nemciji takrat sparal z gumami tako, da je vozil po kontra sledi vseh pred in za seboj in sicer, da je vozil po mokrem delu cestisca ker jih je, pametno, hladil! Prost je vozil nekoc tricetrt dirke brez tretje prestave in zmagal...
Ferrari mora leclerca koncno postaviti za dirkaca stevilka ena. Honda pa verstappna. Leclerc umirjen gospod, ki spominja na prosta. Mene osebno. Verstappen vse na noz, morda mladi Senna.Ta dva mulca sta ze slabo leto najbolj perspektivna gladiatorja.
Ja hamiltona in mercedeza imamo pocasi dovolj. Pustimo prostor mladini!
Up to date zaseka. Leclerc in Max sta ze prva dirkaca.
Albona je torpediral lani na zadnji dirki, zadnje kroge. Ni bila Barcelona.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Hamilton je imel pol ceste v desno proste ampak je "spregledal". LOL svetovni prvak ima oci 360 stopinj okoli sebe in nic ne spregleda po nakljucju.



Seveda je ime nekaj prostora, samo čakaj ali se bi mu res moral umaknit da bo šel mimo. Po pravilih ne smeš spremeniti smeri, saj to je dirkanje.
Za Ferarri imam občutek da se je na stopničkah pojavil po naključju, to mu je pač padlo z neba, s takim dirkalnikom so smešni, tega čez sezono se ne da kaj veliko porihtat, imajo prevelik zaostanek, zgleda da so lani res na veliko goljufali če so letos skoraj za sekundo počasnejši na kvalifikacijah, vsi pa imajo hitrejše čase od lani
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
To je vedno problem ce po zunanji strani prehitevaš, da boš "torpediran" tudi če gre on svojo liniji. Hamilitno je ni niti trznil z volano v levo, da bi lahko kaj takega mu učitali..pač politično BLM scena. :evil: al neki.

Bolj ej bilo hecno da eni so na zacetku pokleknili eni pa ne...videl nek posnetek, ampak nisem pa ujel komentarja zakaj tako.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
To je vedno problem ce po zunanji strani prehitevaš, da boš "torpediran" tudi če gre on svojo liniji. Hamilitno je ni niti trznil z volano v levo, da bi lahko kaj takega mu učitali..pač politično BLM scena. :evil: al neki.

Bolj ej bilo hecno da eni so na zacetku pokleknili eni pa ne...videl nek posnetek, ampak nisem pa ujel komentarja zakaj tako.
Hamilton pritiska s protirasisticnimi potezami.

Nekateri trdijo, da je Hamilton iskal pri dirkacih podporo. Nekateri so pokleknili, drugi si mislijo svoje...
 
Nazadnje urejeno:

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ja take rasistične akcije bi bilo treba prepovedati. Le zakaj samo črni? Saj se borimo proti rasizmu, ne?

Ja z volanom ni trznil, se mi pa zdi, da se ovinek še malo zapre in je moral trenutek za trkom zaviti še malo desno da ni šel s steze...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Predstavljaj si botasa, ok on je picka, raikkonena z majico white lives matter. Oznacili bi ga za skina, za white power trash belca, izgubil bi sluzbo, omadezevano bi bilo njegovo ime, zenske iz me2 bi ga oznacile za sexista in a koncu bi ga zaprli.
Sem vesel, da Leclerc ni pokleknil pri minuti tisine. Eden redkih.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Norris je kul ampak koncentrirati se je treba na Leclerca in Verstappna! Tadva zadaneta svoje ekipe bo F1 hudo zanimiva! Noris je morda en povprecen barrichello. Ima svoje trenutke, ni pa konsistenten.

trust me, ko bo McLaren dobil Mercov pogon, bo še kako potrebno računati tudi na Norrisa. mali je res special, ampak zna tudi peljati. sem dobil feeling, da zna biti agresiven kot Verstappen in premišljen kot Leclerc, nekak zmes obojega. s pravim materialom zna biti zelo zelo hiter, kaj je konec koncev pokazal tudi v Aut.
Russel je tudi zelo močan in dober, verjamem pa, da bo Williams kmalu iz krize ...

kar se tiče dotika Albon vs. Hamilton. Albon je tam moral poskusiti. Hamilton je odprl prostor, in seveda je moral Albon poskusiti. poleg tega, če ne bi tam, verjetno ne bi bilo več priložnosti. in ko je HAM odprl prostor ga je s svojo linijo zelo počasi zapiral, ravno prav, ne da bi rinil, ravno prav da ni izpadlo agresivno. Albon pa je hitel mimo in zmanjkalo prostora. je pa bil Albon spredaj, torej je imel on prednost linije ...

ta vikend je vse enako ali bodo kakšne spremembe? pnevmatike so verjetno drugi seti ali vse enako?
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
Sem proti rasizmu, ampak tole je pa too much. "Black Lives Matter". Se strinjam. Če bi pa kdo nosil majico, kjer bi pisalo "White Lives Matter", bi bil pa vik in krik. Pa sem prepričan, da je več črncev ubilo belce, kot pa obratno. Sem proti nasilju in rasizmu, ampak dajmo nehat s tem, da se to uporablja v marketinške namene. Naj še povedo, da študije v USA kažejo, da so učitelji na šolah bolj popustljivi do črncev, kot pa do belcev, ker se bojijo, da bi jih kdo obtožil rasizma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Zaseka: LOL in LOL... Dej se za sabo kej preber kdaj ker ocitno ne spremlas F1. Hamiltona bos se neki casa gledal pa jokal zraven :) Dokler ne bo zlickal sumla bo tu, trust me. Albon, Leclerc, Verstappen bojo polahko pa ze komplekse dobil, ker enostavno ne dostavljajo... Jebes talent, ce ni nic od njega. Just like ferrari - kao dober ampak ga ni...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
vettla bodo verjetno znovačili v Redbull nazaj. čeprav ga bo verjetno max pral da se bo kadilo.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Težka bo:

- imajo drugega voznika tajca, ki je tudi precej hiter
- Red Bull kot firma je v večinski lasti tajcev (mislim da 51%)
 

Podobne teme