Formula 1 sezona 2020

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.899
5.458
113
Ksz....

Sem še na strani 1 in 2......vidim nek lok nad voznikom (priznam F1 sem nehal spremljat ko je šel Šumaher ven).....a je to zaradi aerodinamike kaka fora.....al neki varnostni lok/kletka okol šoferja?
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
A še kdo gleda to bedarijo?
Vsaka vaška dirka je bolj zanimiva kot ta dolgcajt.
Same kazni..., to ni d od dirkanja
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Sem gledal danes v sluzbi da mine hitreje cajt. 5 prehitevanj na celi dirki pa varnosti avto nonstop. Ce bi se ptic na stezo usral bi poslali varnostni avto ven.
Pa pazi na gume, pa pazi na avto, pa pazi na gorivo, pazi menjalnik, pazi senzorje.... brezveze kaj so naredili iz F1, se v sluzbi gledat je skoda cajta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
1.) Mercedes ima preveliko prednost
2.) Brezvezne kazni proti Hamiltonu... Albon je sam zajebal, ker je bil preveč neučakan
3.) Toliko odstopov nisem videl že par let
4.) Ferrari je letos LoL

Skratka... meni osebno brezvezna dirka.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Ksz
se mi zdi, da se je letos FIA na full lotila Hamiltona. Zgleda pritiski s strani RBja. Najprej kazen startnih mest, nato se kazen na dirki.
Gledano po moči zgleda Mercedes res močan. Pozitivno presenečen nad McLarnom, Lando posebej. Carlos je pokazal, da ni najbolj šarf dirkač. Sta bila par krogov pred koncem skupaj z Landom, kje sta bila na koncu se vidi. McLaren je lahko nalsednje leto močan paket.

Ostali pricakovano, razen rdeči. To pa je totalni podn. Matia bi moral spakirati kufre.

odstopov lahko pricakujemo veliko, zaradi prakticno novih avtov, nestestiranih, nobenega dodatnega razvoja se na njih. Bo pa to vplivalo na sam potek tockovanja dosti bolj konkretno, ker je sezona skoncentrirana in odprava tezav se vecja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.402
9.146
113
pa recimo še "kajti" drinking game se lahko spet gremo.
Sicer pa naslednji teden ponovitev vaje. hamiltona pa so se malo lotili (po mojem tudi neupravčeno) , sicer pa se veste BLM. :evil:

Lando pa car, tako vesel dober je mali. Škoda mi je rusla, takoj se mora losat villiamsa če ne je gotov.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
pa recimo še "kajti" drinking game se lahko spet gremo.
Sicer pa naslednji teden ponovitev vaje. hamiltona pa so se malo lotili (po mojem tudi neupravčeno) , sicer pa se veste BLM. :evil:

Lando pa car, tako vesel dober je mali. Škoda mi je rusla, takoj se mora losat villiamsa če ne je gotov.
Hamilton je še pike dobil za torpediranje Albona.
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
ksz
Dirka nitini bila tolk slaba.
TV3, še komentatorja. Bil je šele 8 krog, ko je eden izustil tisto slavno "dohiteti je eno prehiteti je drugo". Me je bilo že strah koliko temu podobnih grozot bo do konca pa sta se začuda oba vzdržala.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
ksz
Dirka nitini bila tolk slaba.
TV3, še komentatorja. Bil je šele 8 krog, ko je eden izustil tisto slavno "dohiteti je eno prehiteti je drugo". Me je bilo že strah koliko temu podobnih grozot bo do konca pa sta se začuda oba vzdržala.
Hej, sva si jih napisal, pa eden drugega po glavi, če je hotel kako tako rečt, pravzaprav :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: TGV

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Ja, prekinitve so bile predolge. 4:30 ni OK. Bomo probali naslednjič razdelit na več krajših. Je pa res, da so le 3x ...

Morda je bolje kakšen reklamni blok več in maj časa. Pa vsaj meni osebno me full moti, da so spet reklame tik po koncu, da nič ne slišiš tistega pogovarjana dirkača z moštvom, veselja, euforije...
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
5 sekund za Hamiltona poplnoma neupravičeno, kaj naj bi pa naredil? Se umaknil..zgleda da hočejo na vsak način onemogočit Mercedesa da bi bilo bolj zanimivo, ker je letos še močnejši kot zadnja leta glede na konkurenco..
Komentatorja pa sta skoraj ponorela od veselja da je Ferarri na stopničkah,,,
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Ne, sva pa upravičeno zelo pohvalila Leclerca, ki je iz dreka izvlekel maksimum, in Norrisa, ki je odpeljal fantastične zadnje kroge. Dve vrhunski dirkaški predstavi!
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Rdeči pripeljejo urgentno novo aerodinamiko na naslednjo dirko. Ne bodo čakali na tretjo dirko.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Čeprav ne maram Hamiltona, tista kazen ne vem. Meni je bilo lansko prehitevanje Maxa tule bolj za kazen kot pa tole. Ampak nisem strokovnjak in ne bom razglabljal. Ferari je imel srečo da je prilezel do drugega mesta, jo je pa tudi znal izkoristit, me zanima kaj bo naslednja. Lando pa zasluženo, na koncu najhitrejši krog in ravno kolikor je rabil.
Glede na to da je julij in ne marec je bila prva dirka kar zanimiva...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Voditelja sta cisto v redu, glede na razmere pa sploh, ne vem ali sploh sta kdaj utegnila porocati iz kraja dogajanja. Pa tudi cisto dovolj objektivna sta. Una voditeljica pred njima ima suhe in razcepljene lase, verjetno zaradi prevec barvanja. :evil: Ampak bomo preziveli.

Hamilton je albona torpediral ze prej v barceloni 2019. Cisto upraviceno je dobil kazen, se premalo. Je treba gledati v kontekstu. Vecinoma odgovarjate fantki. Doctorz, taktika je bila vedno domena formule 1, ne vem kje zivis ampak vozniki so morali vedno voziti na meji in se odlocati sproti glede na svoj slog voznje. Alesi je bil znan, da je kuril gume kot za stavo, njegova sibka tocka, nigel mansell zaradi nacina voznja vedno imel premalo goriva v tanku, senna tezko kontroliral svojo jezo in temperament, schumacher bil preracunljiv kot nihce v f1, se ga spomnim, da je na dirki po nemciji takrat sparal z gumami tako, da je vozil po kontra sledi vseh pred in za seboj in sicer, da je vozil po mokrem delu cestisca ker jih je, pametno, hladil! Prost je vozil nekoc tricetrt dirke brez tretje prestave in zmagal...
Ferrari mora leclerca koncno postaviti za dirkaca stevilka ena. Honda pa verstappna. Leclerc umirjen gospod, ki spominja na prosta. Mene osebno. Verstappen vse na noz, morda mladi Senna.Ta dva mulca sta ze slabo leto najbolj perspektivna gladiatorja.
Ja hamiltona in mercedeza imamo pocasi dovolj. Pustimo prostor mladini!
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: darjan in krimec

Podobne teme