Formula 1 sezona 2020

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Gledam danes po dolgem času, zanimiva steza, še malo pred startom.

Zakaj je tale cirkus s črnimi in rasizmom na sporedu F1? kaj to išče v F1.

Zato ker so par črnih kriminalcev v ZDA poknili, cele scene, majice, poklekanje, reklama...

Ali dirkače prisilijo v to kozlarija, ker sem prepričan, da razen Hamiltona tale "no rasizem" nikogar od dirkačev ne zanima.

Oddaja pred tekmo. Kje so to blondinko dobili :) pojma nima o f1, še vedno ne zna izgovarjati priimkov itd.

Zgleda ko poceni program na 4. razredni tv.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Huda voditeljica kot vedno, minika ji prav paše, lasni podaljški pa malo manj. Vemo, da nima prav gostih las in so poškodovani od številnih barvanj ampak kratek čop bo top! SJTV sporoči dalje.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Katarina Jurkovič, Rado Mulej jo je svojčas masiral. Hrbet seveda. 488, hude blondinke niso zato, da bi kaj veliko vedele.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Zanimiva dirka, Mercedes zasluzeno in mirno do zmage, Verstappen po svojih zmoznostih, Albon pa skoraj -2 na koncu. Ferrari pa pocasi proti propadu. Ko vec Bernija ne bo... se lahko preimenujejo v Minardi ali Tyrell ;)
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
689
678
93
Kaj še dela binoto pri ferrariju? Da ne bofobtole sramoto podaljšal še v naslednjo sezono..
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Gledam danes po dolgem času, zanimiva steza, še malo pred startom.

Zakaj je tale cirkus s črnimi in rasizmom na sporedu F1? kaj to išče v F1.

Zato ker so par črnih kriminalcev v ZDA poknili, cele scene, majice, poklekanje, reklama...

Ali dirkače prisilijo v to kozlarija, ker sem prepričan, da razen Hamiltona tale "no rasizem" nikogar od dirkačev ne zanima.

Oddaja pred tekmo. Kje so to blondinko dobili :) pojma nima o f1, še vedno ne zna izgovarjati priimkov itd.

Zgleda ko poceni program na 4. razredni tv.

sem imel precej daljši zapis, pa bom rekel samo to - tole z rasizmom je resno, žalostno, da je to med nami leta 2020 in da moramo na razisem opozarjati in F1 ima vseeno velik doseg in zato opozarjajo na to. tako kot nogometaši, saj imajo tudi spote "No to Rasism" ... seveda bi si želel, da na to ne bi bilo potrebno opozarjati, ampak če že je potrebno, je to pametno počet tam, kjer je veliko gledalcev, veliko dosega.

kar se tiče pa dirke ... res sem upal, da bo Verstappen lahko bližje, ampak je Hamilton le svoja liga. to se predvsem vidi nasproti Bottasa, ki ne more nič v enakem avtu. Ricciardo je tudi odpeljal super dirko, skrbi pa me, kot vse, Ferrari. mislim, da je stanje res skrajno resno. SJTV1 , posodobitve motorjev so letos dovoljene ali to kar imamo, imamo? lahko sploh karkoli naredijo na tem področju?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.400
9.853
113
kod Džej-Zija
sem imel precej daljši zapis, pa bom rekel samo to - tole z rasizmom je resno, žalostno, da je to med nami leta 2020 in da moramo na razisem opozarjati in F1 ima vseeno velik doseg in zato opozarjajo na to. tako kot nogometaši, saj imajo tudi spote "No to Rasism" ... seveda bi si želel, da na to ne bi bilo potrebno opozarjati, ampak če že je potrebno, je to pametno počet tam, kjer je veliko gledalcev, veliko dosega.

kar se tiče pa dirke ... res sem upal, da bo Verstappen lahko bližje, ampak je Hamilton le svoja liga. to se predvsem vidi nasproti Bottasa, ki ne more nič v enakem avtu. Ricciardo je tudi odpeljal super dirko, skrbi pa me, kot vse, Ferrari. mislim, da je stanje res skrajno resno. SJTV1 , posodobitve motorjev so letos dovoljene ali to kar imamo, imamo? lahko sploh karkoli naredijo na tem področju?
F1 in nogomet glede rasizma nista ravno primerljiva. Nekaj je, ko Balotelliju mečejo banane in oponašajo opice, drugo je pa "rasizem" v F1. UEFA, FIFA in ostali se trudijo izkoreniniti rasizem na štadionih, dlje nimajo vpliva. Hamilton pa praktično edini črnec v F1 in od samega začetka privilegiran. Tu sploh ne gre za to, da bi on občutil diskriminacijo, ampak za njegov oportunizem glede BLM. Ko je bilo gibanje že krepko preveliko, da bi ga kdorkoli lahko ignoriral, je še sam skočil na ta vlak in začel jokcati. Zato pa zgleda popolnoma neresno, samo da se o njem piše. Črnski #metoo, pokazat se je treba, pa naj stane, kar hoče. In zato se Mercedes iz čiste politične korektnosti pusti prefarbati v črno, jebeš zgodovino in tradicijo.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
F1 in nogomet glede rasizma nista ravno primerljiva. Nekaj je, ko Balotelliju mečejo banane in oponašajo opice, drugo je pa "rasizem" v F1. UEFA, FIFA in ostali se trudijo izkoreniniti rasizem na štadionih, dlje nimajo vpliva. Hamilton pa praktično edini črnec v F1 in od samega začetka privilegiran. Tu sploh ne gre za to, da bi on občutil diskriminacijo, ampak za njegov oportunizem glede BLM. Ko je bilo gibanje že krepko preveliko, da bi ga kdorkoli lahko ignoriral, je še sam skočil na ta vlak in začel jokcati. Zato pa zgleda popolnoma neresno, samo da se o njem piše. Črnski #metoo, pokazat se je treba, pa naj stane, kar hoče. In zato se Mercedes iz čiste politične korektnosti pusti prefarbati v črno, jebeš zgodovino in tradicijo.

ampak ... a ni zanimivo, da v F1 ni več temnopoltih? da je Hamilton praktično prvi (in edini) temnopolti? ;) dajmo se malo umiriti ... pač, če ti ni všeč, preskočiš tist del, greš scat, odpret pivo, karkoli ... ampak, glede na to, da še vedno obstajajo debili, ki mislijo, da so zaradi barve kože več vredni, se še premalo opominja na to. zdaj pa zaključimo, ker gre za temo o dirkanju ... ;) peace!
 

Podobne teme