Formatiranje in namestitev Windowsov

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Minilo je že kar nekaj let, od kar sem nazadnje formatiral pc in na novo nameščal Windowse, zdaj pa sem nek virus staknil (zdaj se sicer preboot antivirus nekaj trudi in glede na hitrost skeniranja bo rabil kake dva dni
aplauz.gif
) in bi končno zadevo sformatiral in na novo naložil Windowse. Imam pa težavo v tem, da so sedaj na računalniku licenčni windowsi, ki so bili naloženi na novem računalniku ob nakupu.

Je kaka možnost, da zadevo spravim gor nazaj z isto licenco ali mi samo piratiziranje preostane?
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Citat:
Minilo je že kar nekaj let, od kar sem nazadnje formatiral pc in na novo nameščal Windowse, zdaj pa sem nek virus staknil (zdaj se sicer preboot antivirus nekaj trudi in glede na hitrost skeniranja bo rabil kake dva dni ) in bi končno zadevo sformatiral in na novo naložil Windowse. Imam pa težavo v tem, da so sedaj na računalniku licenčni windowsi, ki so bili naloženi na novem računalniku ob nakupu.

Je kaka možnost, da zadevo spravim gor nazaj z isto licenco ali mi samo piratiziranje preostane?

Cepit se pejt..
hysterical-1.gif

Drugače gre za oem licenco, medij si dobil zraven, lahko imaš tudi image oz particijo ki ti omogoče restore. Načeloma, z pravilnim medijem lahko ponovno instaliraš OS in jih aktiviraš, če ti ne gre pokličeš na MS help desk.

Znajo z takimi.
 
Nazadnje urejeno: