Ford galaxy 1.9tdi pranje stekel-varovalke?

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Pozdravljeni
Imam zgoraj omenjeni avto letnik 2000 model2001. V torek sem nalil tekočino za pranje stekel in do danes kar nekajkrat čistil vetrobransko steklo. Danes pa potegnem ročko za bisalce in ni bilo slišat zvoka motorčka za pranje stekel. Zanima me če kdo ve kaj bi bilo, ali je lahko varovalka ali je crknil motorček? Ne dela ne za sprednje ne za zadnje steklo.
Ali mi lahko pomagate, katera varovalka je za ta motorček, se nekako ne znajdem na tabeli zraven varovalk? Nebi pa rad vseh varovalk ven potegnil.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Kaj si imel prej not ? Vodo ? če si imel vodo je najbrž voda ostala v pumpici , ceveh , šobah in tam zmrznila. Kaj pa pranje zadnjega stekla dela ?
Za galaksija ne vem kje ima pumpico , če lahko nekje prideš do kabla bi morda snel kabel in pomeril če pumpa dobi štrom, mora pa biti v navodilih ali pa na pokrovu varovalk narisano čemu služi vsaka varovalka
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Ali imaš tudi pranje žarometov? Pri pranju žarometov se tekočina hitro porabi.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Nalil sem zimsko tekočino za pranje šip. Ne dela ne spredaj ne zadaj. Pumpica je tiho, samo brisalci brišejo, kot da je bilo pošpricano za pranje.
Bom danes še enkrat pogledal simbole na predalu zavarovalke.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Letni vitrex pa malo vode. Sem se odločil, da bom jutri izpraznil posodo s tekočino in nalil segreto tekočino, če bi mogoče kaj pomagalo. Če to ne bo zaleglo, bom pa v ponedeljek poskušal najti, kje je črpalaka in jo odmontirat in pogledat, če deluje.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ali imaš možnost tapeljat v nek ogrevan prostor kjer je temperatura nad 0.
Meni se je to že nekajkrat naredilo , odtajal pa se je običajno ko sem pripeljal domov z močno ogretim motorjem pa še na soncu sem ga pustil .
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Zadeva rešena. Zgleda je ostalo še letne tekočine dosti in je zmrznilo. Sem odmontiral motorček, ga ogrel, posodo pa odmrznil. Najbolj vesel sem, da ni motorček crknil.