Ford escord spušča izrazit zvok motorja

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Me kr malo skrbi glede avta, ker, če crkne ostanem brez a potrebujem ga nujno (70km/dan). Na vse zadnje avto gre normalno, sam tale zvok spušča.Ne vem, kaj je narobe, samo sodeč po zvoku bo šel motor kmalu v franže
Če grem v prodajo ga pomoje ne bo noben vzel (300 evrov je pa sigurno vreden, karoserija brez rje. Registriran.
Če mi crkne se popravilo ne splača, torej mi bo avto stal doma, celga ne bo noben vzel, ker praktično ni potlej nič vreden.
Torej, kaj mi preostane, ampak, če pogledam avto.net je, kar nekaj zanimivih oglasov za 400 evrov bi dobil že kr vredi avto.

Obupan sem iz dneva v dan, ko me bo samo enkrat presenetlo. Imam vsaj asistenco zavarovano.
 
Nazadnje urejeno:

tony

Guru
23. jul 2007
9.394
1.356
113
Tako zelo si v skrbeh, da si pozabil kakšen zvok
aplauz.gif


Škripajo šipe ko jih odpiraš, pepelnik, ko ga zapiraš, ropotajo brisalci, škripa šibedah ob zapiranju, električna zadnja zavesa, ko se spusti dol, radio nima signala, usnje na sedežih škripa pri "ostri" vožnji, reče klik pod pedalom sklopke vsakič, ko ga pritisneš - KAJ?
evil.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Mogoče pa samo auspuh "pušča"? A nimaš nobenga kolega, ki se malo zpozna na avtomobile, da malo uč vrže, da boš vedel zakaj sploh gre pri tvoji težavi?
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Tako zelo si v skrbeh, da si pozabil kakšen zvok
aplauz.gif


... reče klik pod pedalom sklopke vsakič, ko ga pritisneš - KAJ?
evil.gif


Kaj naj bi ta klik pomenil?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.394
1.356
113
Lahko je marsikaj, v mojem primeru je bil fuč plastični "pokrovček", ki je našraufan na poden pod pedalom, da se pedalo ob stisku nanj lepo usede
grin1.gif