Fitnes v Mariboru

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Isce se fitnes v mb ali okolici, bolj taki ko ni poln obsedencev, manekenov in manekenk. Kaki predlogi mogoce? Fontana in Pristan verjetno tu ze odpadeta
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Še Slavijo in Betnavo črtaj potem zraven. Bodifit na studencih je ok kar se tega tiče iz mojih izkušenj, če te ne moti malce starejša oprema. Morda Fitinn v Koloseju, čeprav po moje spada bolj v tisto prvo kategorijo.
smile-1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Morda Fitinn v Koloseju, čeprav po moje spada bolj v tisto prvo kategorijo.
smile-1.gif

Če povem za Fitinn LJ, verjetno mora biti v MB enako ali pač?? mladički ki ne vedo kaj delajo, pacienti, v glavnem se nasmeješ kot da bi gledal faile na fitnesih po youtube, če omeniš oz. bi mu rad pomagal predno si hrbet,vrat zlomi, odkrivajo "nove" izvedbe vaj-kičmolom, mečejo tiste 7kg ročke po tleh ko da rukne dol 100kg in so že vse čist uničene, ko sam lepo odložim 40kg ročke tam ko se zagre pa gleda ko en tele, ...se dela kot da vse zna in da ne rabi nasveta (ko sem bil jest mali sem poslušal nasvete izkušenih), slonijo na napravah kot v kafani, ...po treh mescih jih ni več, ker se polomijo ali pa obupajo nad sabo...v glavnem tako smešnga folka nism vidu še v nobenmu fitnesu..je pa zdej odkar je 20 eur na mesec slabš...prej ni blo teh pacientov....mi je mal žal, verjetno ko mi poteče letna adijo...sam cena je pa res dobra.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Morda Fitinn v Koloseju, čeprav po moje spada bolj v tisto prvo kategorijo.
smile-1.gif

Če povem za Fitinn LJ, verjetno mora biti v MB enako ali pač?? mladički ki ne vedo kaj delajo, pacienti, v glavnem se nasmeješ kot da bi gledal faile na fitnesih po youtube, če omeniš oz. bi mu rad pomagal predno si hrbet,vrat zlomi, odkrivajo "nove" izvedbe vaj-kičmolom, mečejo tiste 7kg ročke po tleh ko da rukne dol 100kg in so že vse čist uničene, ko sam lepo odložim 40kg ročke tam ko se zagre pa gleda ko en tele, ...se dela kot da vse zna in da ne rabi nasveta (ko sem bil jest mali sem poslušal nasvete izkušenih), slonijo na napravah kot v kafani, ...po treh mescih jih ni več, ker se polomijo ali pa obupajo nad sabo...v glavnem tako smešnga folka nism vidu še v nobenmu fitnesu..je pa zdej odkar je 20 eur na mesec slabš...prej ni blo teh pacientov....mi je mal žal, verjetno ko mi poteče letna adijo...sam cena je pa res dobra.
Vsakič ko grem mimo se smejem že folku ko ven in iz hodi. Takoj vidiš kaliber večine ki se tam zadržuje.

Do kolk grejo tam pri vas ročke? V mojem je 40 kil max in bi rabil kaj večjega.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Ročke so do 50kg...kar me še čaka. Sej pravim, da na začetku je bo kul, mal se je blo treba seveda navadit drugih naprav., pa ni bilo preveč folka, 3/4 normalnih...zdele pa cele komedije. Oaza mi je bila super, spoh ker so bile še HC naprave, si samo kolute gor metal samo takrat predraga...zdej vidim da letna pride 30 eur na mesec, vem pa da je notri ruknil boksarje ipd., kar zna bit spet nafilan, garderobe pa 30m2. Se da pa v fitinu dober trening narest, minus so zdej seveda te razmajane ročke (ok dam od 35kg naprej so ok, ker so večkrat pri miru
smile-1.gif
), in preveč pacientov.....20 eur je pa tudi noro poceni za železo premikat.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Prečekiraj še malo pri teh dveh

Top power

Slednji je bil 20 let nazaj sicer poln t.i. modelov in postavljačev, ki so se bolj kot ne hodili razkazovat, kot pa kaj delat, a se jih je večina preselila v novejše FC (Betnava, Fontana,...)
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.314
6.528
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Isce se fitnes v mb ali okolici, bolj taki ko ni poln obsedencev, manekenov in manekenk. Kaki predlogi mogoce? Fontana in Pristan verjetno tu ze odpadeta

Odvisno kaj iščeš? Klasične fitnes naprave ali kaj boljšega? Če slednje, potem si oglej novi gym od Bitenca in Potrča.
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
pri v ruše, ni gužve, cena 32 eurov/mesec (1 savna+1x bazen gratis) ali 10 obiskov za 30 eurov, polletna pa znese 120 eurov-dobiš še 4 gratis savna in 4 bazen

lp
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Imaš tudi fitnes pri Planetu na Studencih in pa pri britofu na Pobrežju ( zadaj na parkirplacu ).
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
Fitness Sokol na Studencih...... zdaj sicer več kot mesec nisem bil, so me ti prehladi lepo potolkli
smile-1.gif
ampak bi znal ustrezat kriterijem: pozerjev skoraj ni, tudi manekenov je veliko manj kot v Betnavi npr., še vedno pa imaš peteline ki si hrbtenice lomijo na benču hehe ... je pa pač manjši fitnes, tudi naprav ni toliko, a te najpotrebnejše naprave so. Tudi gužva je redkokdaj, ne rabim čakat na napravo.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Isce se fitnes v mb ali okolici, bolj taki ko ni poln obsedencev, manekenov in manekenk.

Kakšna je kaj trenutna situacija na tej sceni? :D
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ja sem videl, tnx. Mogoče bi klasični fitness probal še enkrat, da vidim potem kaj mi je bolj všeč. Sem že obiskoval Bodifit Studenci nekaj let nazaj, klientela mi je sicer bila všeč, ampak cene pa imajo kar zasoljene, glede na to, da ni nek presežek kar se tiče samih naprav, no vsaj takrat ni bil (mislim da v štartu 2013).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.314
6.528
113
Kaj ti je potem važno, oz kaj iščeš; lokacijo, nizke cene, odpiralni čas, parkirišče, dobre babe, osebnega trenerja...?