Firefox (zaznamki)

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
A ve gdo če se v browserju Firefox, da bi mel Osebno orodno vrstico nekak v 2 vrstah, ker vedno zafilam vrstico do konca potem mi jih pa začne kopičit v novem oknčku na ledesni strani.

250817b8ww.jpg



hv in lp
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
vse sm zrihtu...sm kr example "rename-u", sam ne vem zdej kam ga nej dam, al ka nej z njim zdej nardim
frown-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Citat:

userChrome.css:

This file sets the display rules for various elements in the Firefox user interface and is located in the sub-folder called chrome in your profile folder. This file does not exist by default, so you need to create it before you can start adding your preferences. There's actually an example file that exists by default, called userChrome-example.css. Basically, you can just rename that file by removing the -example part.

Torej vzameš "userChrome-example.css", ga preimenuješ v "userChrome.css" in v njega dodaš:

Koda:
/* Multi-row bookmarks toolbar */
#bookmarks-ptf {display:block}
#bookmarks-ptf toolbarseparator {display:inline}

Potem pa restartaš firefox in bi stvar morala delovati.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
hmmm..men ne dela...



Sam jst sm zbrisu vse kar je blo v tem Examplu, pa sm to kodo notr upisu...a bi mogu pustit tiste obrazložitve notr?
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Verjetno bi moral tisto pustiti not, čeprav nisem siguren.
Jaz sem pogledal pri sebi, pa nimam niti tega example fajla
crazy1.gif


Semizdi, da obstaja tudi en exstention, ki ti naredi večvrstično bookmarks vrstico. Probaj malo poiskati.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
nimaš tuki notr ?...maš, maš
grin1.gif
...dej mi kodo prepiš, prosim

550818yf9l.jpg
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Dejansko je samo ena vrstica not (razen komentarjev)
Koda:
@namespace url("http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul"); /* set default namespace to XUL */

Ampak se mi zdi kje si se zmotil.
To datoteko ne smeš samo preimenovati, ampak jo moreš kopirati v svoj profil, v mapo chrome. Profil pa je pod Documents and Settings / Application data / Mozilla
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
hvala ti bom jst tole mal, preštudiru...to more bit ena simply fora ne pa tak zakompliciran. Ma usi so napisal da je "soo easy"
crazy1.gif
...ni hudič da se morm jst matrat 1h z tem.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
nebi blo lažje da bi si zaznake uredil po skupinah??

jaz mam narejene 3 mape in potem vse noter razvrščeno
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Verjetno kakšna smotano napisana skripta na strani, če ti to javlja samo pri določenih straneh.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ponavadi mi javi že takoj ob zagonu FF....še preden pride sploh do odprtja internetnega okna



evo pa še slika kako zgleda




26893-FF.JPG
 

Priponke

  • 26893-FF.JPG
    26893-FF.JPG
    53,2 KB · Ogledi: 242
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Hum... poskusi pogledat pod Tools->Error console kaj ti napiše. Drugače pa nimam glih ideje kaj bi bilo... probej še enkrat firefox posnet
smile-1.gif
 

Ebn

Zelenc'
3. sep 2007
12
0
1
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
hvala ti bom jst tole mal, preštudiru...to more bit ena simply fora ne pa tak zakompliciran. Ma usi so napisal da je "soo easy"
crazy1.gif
...ni hudič da se morm jst matrat 1h z tem.

Men je ratal u minutki, sam pod tole mapo sm šel C:\Documents and Settings\"profil"\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\fk4ssfd7.default\chrome
preimenoval datoteko in notri spodaj prilepil dodatek pa je blo.
Lp
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik Ebn pravi:
Men je ratal u minutki, sam pod tole mapo sm šel C:\Documents and Settings\"profil"\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\fk4ssfd7.default\chrome
preimenoval datoteko in notri spodaj prilepil dodatek pa je blo.
Lp


A mi verjameš, da jst sploh nimam Application data..da sploh nimam fk4ssfd.default
17758-icon_confused.gif
 

Ebn

Zelenc'
3. sep 2007
12
0
1
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
Citat:
Uporabnik Ebn pravi:
Men je ratal u minutki, sam pod tole mapo sm šel C:\Documents and Settings\"profil"\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\fk4ssfd7.default\chrome
preimenoval datoteko in notri spodaj prilepil dodatek pa je blo.
Lp


A mi verjameš, da jst sploh nimam Application data..da sploh nimam fk4ssfd.default
17758-icon_confused.gif

"Application Data" je skrita mapa. Poglej če maš vklopljeno funkcijo da ti prikazuje skrite mape in datoteke: "Orodja/možnosti mape/pogled". Mapa "fk4ssfd.default" je pa nek naključen ime, tko da tvoja ne bo imela istega imena.
Lp
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
legenda
grin1.gif



evo, zrihtu za 1 min dela... nism niti pomislu na skrite mape
redface-1.gif



hvala
roza.gif