Firefox+WM9+WIN98SE

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Pozdrav vsem Alter mojstrom!

Imam sledečo težavo. Na en bolj švoh računalnik (namenjen bo internet radiu v "lovski" sobici, kjer ne vleče skor noben analogn radio) sem namestu WIN98SE, dodal gor IE6 in Firefox 2.0, ter Windows media player 9. Kar mi sedaj ni všeč je to, da če hočem poslušat radio hit, mi v explorerju to dela, v firefoxu pa hoče namestit en dodatek, ampak ga potem ne najde (Neznan dodatek (application/x-oleobject)) in predlaga ročno namestitev. Ko kliknem na ročno namestitev, me pa vrže na microsoftovo download stran, ampak tu ni nič pametnega. Torej, rad bi, da se vse dela iz firefoxa in da vse dela. Kaj naj storim?

Še mal OFF: ali mogoče obstaja kakšna aplikacija, kjer je ful teh radiov, pa da bi samo klikal med njimi, ne pa vedno z browserjam iskal po imenu?

Hvala in lepe praznike vsem!
Tuši
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
se mi zdi, da ima večina požnost predvajanja preko winampa, potem se ti pa notri naslovi shranjujejo, pa jih samo klikaš
smile-1.gif
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
V tistem oknu, ki se odpre, imaš zgoraj dva linka "flash predvajalnik" in "shoutcast tehnologija". V FF moraš izbrati enega od teh dveh. Prvi predvaja radio v flash predvajalniku (podobno kot youtube), druga povezava pa ti omogoča, da poslušaš radio v winampu ali katerem drugem predvajalniku, ki podpira shoutcast.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Hvala obema. ***** sledi. Čeprav mi pa še zmeraj ni jasno, zakaj v XPjih normalno odpre Firefox Media Player, v Win98 pa ne.

Lp Tuši