Filmčki avtomobilskih nesreč

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Inštruktor CPP, pri katerem sem opravil izpit, me je prosil, če mu lahko zrihtam kaj filmčkov oz. klipov, ki prikazujejo prometne nesreče.. saj veste kakšne mislim; večina jih je zaigranih, npr. mladci se napijejo, so frajerji, divjajo in se z avtom razbijejo, dramatično prikazano v glavnem. To bi nato kazal na prenosniku kandidatom na tečaju CPP.

Ker nima interneta v tečajnem prostoru, youtube in ostale zadeve odpadejo. Mogoče ima kdo kakšno zbirko takih klipov doma ali pa če mogoče kdo ve, s kje se jih da potegnit dol?

Tnx.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Si poskusil v google vtipkati How to download youtube video ?

Jaz sem zadnjic,pa je kar pomagalo
grin1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Verjamem, da si.

Tudi to je ena opcija, ampak rabim še kakšne "kul" linke
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
tud tuki ti bo google najbolj pomagal...

video car accident

ostalo ti je pa že lost napisal... oz. bos s takim programčkom snel videe če se jih ne bo dalo drugače!
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pri tem filmčku ne bo zaleglo, kvečjemu se bodo smejali, samo vseeno je dober...Recimo: Kako NE odreagiramo po prometni nesreči
hysterical-1.gif

 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
kaj pa tista reklama, ko je en hondaš prehiteval? tud tisto je verjento precej dobro in dramatično prikazano kakšne so posledice
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ok, ta je kruta... sicer so prikazane posledice -- hardcore road accident



une reklame so tut dobre, k v slow motion odvrtijo... sej so jih vrteli pr nas (slovenske reklame so) ...



ammm, ta je tut kruta...
uf-1.gif
-- car crash!



se kr najde teh filmčkov...



drgač pa vem da obstaja neka spletna stran od CPP tečajev se mi zdi, ki prikazujejo posledice prometnih nesreč, pa kere so bile usodne in podobno...
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
hysterical-1.gif


zmeri me nasmeje

there are only 2 kinds of pedestrians in this world: the quick and the dead
grin1.gif