FF

mr_

Guru
20. sep 2007
8.956
2.416
113
Me zanima kaj porece alter publika. Fak frendi v sledeci situaciji. Dolgoletni frendi, zaupni, doda se se sex. Super sex. Osebki so 30+. Moski, zenska. Samski. Mozno da laufa? Friendship gre v 3pm?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Me zanima kaj porece alter publika. Fak frendi v sledeci situaciji. Dolgoletni frendi, zaupni, doda se se sex. Super sex. Osebki so 30+. Moski, zenska. Samski. Mozno da laufa? Friendship gre v 3pm?

Če se znaš stvari pogovorit lahko vse laufa brez problema.
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Dokler se oba strinjata in se dogovora potem tudi držita (in nimata v ozadju nekih nedogovorjenih idej), bo delovalo skoraj zagotovo.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.837
622
113
EU
Ker pa smo vsi ljudje in vsak si v glavi misli nekaj povsem drugega kar potem javno reče se zna zgoditi, da bodo lahko kr resne težave (po slovensko skira pa to
evil.gif
)
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.199
2.434
113
v lokalni ostariji
težave lahko nastopijo ko:
- en dobi resnega partnerja in mu ni več do fukcanja (drug bi pa še zmeri na ful, po možnosti je zaljubljen)
- en želi nekaj več
- en ima v mislih da je med njima nekaj več

če pa se oba zavedata da je to pač "trenutno stanje" potem bo šlo... ampak je pa težava, ko se zadeva konča se najbrž konča tudi prijateljstvo...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.314
-8.448
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
težave lahko nastopijo ko:
- en dobi resnega partnerja in mu ni več do fukcanja (drug bi pa še zmeri na ful, po možnosti je zaljubljen)
- en želi nekaj več
- en ima v mislih da je med njima nekaj več

če pa se oba zavedata da je to pač "trenutno stanje" potem bo šlo... ampak je pa težava, ko se zadeva konča se najbrž konča tudi prijateljstvo...

Na eno alinejo si pozabil
- pozabi vzeti tabletko
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.148
953
113
Emona / Carnium
Zakaj vidite samo težave?
evil.gif


Jaz sem dolgo časa mislil, da imam bejbo za res dobrega frenda (enega boljših
grims-1.gif


Nauk? Z bestiko lahko seksaš in prijateljstvo ne bo trpelo, če sta res dobra prijatelja. Le dobro opravi
evil.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.490
9.218
113
kak nauk, prtisno si se zdaj pa se enkrat na leto slišita. In ti si iz tega ven potegnil WTF nauk.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.148
953
113
Emona / Carnium
Nauk je v tem, da ljudje mnogokrat v bistvu niso iskreni v prijateljstvu, v seksu pa so veliko lažje (ko enkrat do njega pridejo). Torej, če je prijateljstvo pravo, ga seks skozi leta ne bo razdrl. Jasno, da je veliko odvisno od karakterja posameznika.
Prijateljstvo je zame tudi to, da se dva (v tem primeru tip & bejba) poznata v nulo in se tudi po dolgih letih brez stika (ker se ti v življenju zgodijo stvari o katerih ne pišeš na forumu
grin1.gif
) ob naslednjem snidenju, ne poseksata, ampak z lahkoto ujameta "ritem" in en drugemu pokažeta svoja čustva. Da ni tistega, ko ne veš ali bi ji stisnil roko ali bi jo objel, sranja.

EDIT: se pa ne slišiva več. En, njen, klic v 10ih letih, 9 let nazaj
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
580
38
28
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
težave lahko nastopijo ko:
- en dobi resnega partnerja in mu ni več do fukcanja (drug bi pa še zmeri na ful, po možnosti je zaljubljen)
- en želi nekaj več
- en ima v mislih da je med njima nekaj več

če pa se oba zavedata da je to pač "trenutno stanje" potem bo šlo... ampak je pa težava, ko se zadeva konča se najbrž konča tudi prijateljstvo...

Na eno alinejo si pozabil
- pozabi vzeti tabletko

Grem stavit ta bo to to

evil.gif



LP
Torus
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.956
2.416
113
Citat:
Na eno alinejo si pozabil
- pozabi vzeti tabletko

Uf, treba to se preverit... Mislim, vem da ni na tabletkah, sam tisti promil sanse pa je vedno, tud ce clovk pazi, damn....
frown-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Po mojem ne laufa naprej samo na nivoju golega prijateljstva (pa ne dobesedno
grin1.gif
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Mal sem v zadregi. In rabim vase mnenje. Vem za punco, ki je že več let samska in mi me kr mika, da bi jo... Ker nisva v rednih stikih, mogoče se vidiva na leto 3x/4x (spremljam jo preko facebooka) me zanima, kako bi jo najlažje vprašal za ff? A je full čudno, če bi ji preko fbja direktno povabil na nespodobno povabilo?
wink-1.gif