fensi šmensi ura/ogrlica ino prstan

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
torej, za uspešno opravljeno diplomo so mi starci obljubili fensi šmensi uro in prstan. Glede na to, da sem zdaj od sorodnikov že dobila uro, so mi dali na izbiro, da lahko namesto ure izberem tudi ogrlico, a se še nisem odločila za to možnost. Bi najprej malo pogledala, kakšna je kaj izbira, če je kej pametnega.

Torej, kam it pogledat za te stvari? In pa cena...hja...ko sem vprašala, do kakšne vrednosti lahko gledam, nisem dobila točnega ali vsaj približnega odgovora. Fotr je reku sam 'ja no, 9000evrov naj glih ne bo no....', tko da,...veste toliko kot jaz. Mi pa ni nuja imeta nekaj najdražjega, zgolj zaradi tega, ker je drago.

Tut nisem pristaš nekega kiča kar se nakita tiče-raje imam lepo in diskretno (glede prstana/ogrlice pride v poštev le belo zlato/srebro).

Kje majo dobro 'zalogo' tega, mogoče unikatne izdelke...?

za vse info tenks
roza.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Pobrskaj malo za Frey Wille, jaz imam eno zapestnico, belo zlato pa Dolphins of Poseidon ročni mozaik. Trgovina se nahaja v stari Ljubljani malo naprej od Rotovža. Nakit je Unisex (večina), je pa nekaj posebnega. Cene od cca. 400€ (uporaba jekla) pa naprej. Priporočam. Še slikca zapestnice, odmisli rumeno zlato ter dodaj belo in pride enaka moji.



Malalan ima nekaj fensi nakita.



Loboda vsekakor, na Wolfovi ali pa na Nazorjevi se malo oglasi.



Mogoče kakšen Swarovski v Cityparku.
127767-GRR%204_bangle%2067_dolphins.jpg
 

Priponke

  • 127767-GRR%204_bangle%2067_dolphins.jpg
    127767-GRR%204_bangle%2067_dolphins.jpg
    17,8 KB · Ogledi: 344
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Malce se odzibaj do Malalana, vizzavi Magistrata v Ljubljani. Ne bo ti žal.

Draguljarna, urarna ....višjega cenovnega razreda.