Feminizacija moških

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.853
96
48
štajerska
verjetno ima še stroj iz FNRJ, da menjava take zadeve. Po recimo 7 letih je stroj itak že zastarel, energetsko prepotraten in ga je bolje zamenjati, kot pa se drkat z rezervnimi deli.
eni so pač pravi mačoti, baba mu napiše listek, kakšno pralno stredstvo potrebuja in iz katere trgovine, kje in kdaj mora avto tankat , kaj vse mora nakupiti v priljubljeni ženini trgovini,katero pivo lahko kupi, on pa lahko odloča kdaj bo v kleti lahko gledal svojo priljubljeno nogometno tekmo ( seveda po tem, ko bo popravil sušilca, pralni stroj, pomivalni stroj, mikrovalko, klimo itd )
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Jaz sem tu na strani moških. Klinc pa ta emancipacija žensk in feminizacija moških. Ja, enakopravni, ampak to ne pomeni, da mora biti dec baba in baba dec.

Reklama je pa trapasta predvsem zaradi načina. Tudi cote lahko opereš bolj po moško.

467716-post_slo.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.504
9.233
113
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Jaz sem tu na strani moških. Klinc pa ta emancipacija žensk in feminizacija moških. Ja, enakopravni, ampak to ne pomeni, da mora biti dec baba in baba dec.

Reklama je pa trapasta predvsem zaradi načina. Tudi cote lahko opereš bolj po moško.

se strinjam
cheer.gif


Fukneš cote noter, random program, kaj pač pride, običajno na prašek pozabiš, start. ko je konec, pa pogledaš kaj je ven prišlo. Ponavadi je za pravga dedca povsem vredu.
smirk-1.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Jaz sem tu na strani moških. Klinc pa ta emancipacija žensk in feminizacija moških. Ja, enakopravni, ampak to ne pomeni, da mora biti dec baba in baba dec.

Reklama je pa trapasta predvsem zaradi načina. Tudi cote lahko opereš bolj po moško.

Da se še jaz pofočkam. Tukaj se pa s teboj 100 % strinjam.

Reklama je čisto zanič.

Aja pa kakšna naj bi bila francoska kita
13.gif
?
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
verjetno ima še stroj iz FNRJ, da menjava take zadeve. Po recimo 7 letih je stroj itak že zastarel, energetsko prepotraten in ga je bolje zamenjati, kot pa se drkat z rezervnimi deli.
eni so pač pravi mačoti, baba mu napiše listek, kakšno pralno stredstvo potrebuja in iz katere trgovine, kje in kdaj mora avto tankat , kaj vse mora nakupiti v priljubljeni ženini trgovini,katero pivo lahko kupi, on pa lahko odloča kdaj bo v kleti lahko gledal svojo priljubljeno nogometno tekmo ( seveda po tem, ko bo popravil sušilca, pralni stroj, pomivalni stroj, mikrovalko, klimo itd )

ne hodim v trgovine, ne gledam nogometnih tekem, ne pijem piva, avto si tankava vsak zase, tko da... tvoj point?


sicer pa bolj pralni stroj iz FNRJ, kot pa tvojo pamet!
cheer.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Jaz sem tu na strani moških. Klinc pa ta emancipacija žensk in feminizacija moških. Ja, enakopravni, ampak to ne pomeni, da mora biti dec baba in baba dec.

Reklama je pa trapasta predvsem zaradi načina. Tudi cote lahko opereš bolj po moško.

Da se še jaz pofočkam. Tukaj se pa s teboj 100 % strinjam.

Reklama je čisto zanič.

Aja pa kakšna naj bi bila francoska kita
13.gif
?

Hvalabogu, vsaj ženske ste normalne tu na alterju.
aplauz.gif



Če ne znaš delat kit, lahko uporabiš to metodo:

evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Aja pa kakšna naj bi bila francoska kita
13.gif
?



tisti s sesalcem mi pa ni jasno. ji je nekako lase spel, da se ne razpletajo al je kar tako pustil?
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Hvala obema, nisem vedela, da se po domače rečeno kiti "iz glave" reče francoska kita.
Eh se vidi, da sem večna kratkolaska.
cool-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.012
9.156
113
40
MB
če vas jaz prav razumem je torej po alter merilih bolj moško če ti pere mama kot pa če si sam ?
smile-1.gif


no ja ... vsak dan kaj novega
grin1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.697
67
48
Očitno res. Tipi ko so direkt iz mamine oskrbe prišli pod ženino oskrbo? Patetično. Potem imaš pa 40+ letne debile ki ne znajo niti pomivalca vklopit.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
po alter merilih ne smeš znati osnovnih stvari za preživetje če slučajno nimaš nekoga, ki ti vse to rihta...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.708
3.590
113
Ja. In po alter pravilih se tudi ščije mimo školjke. Za tabo pa počisti mama. Ker nisi copata da boš pucal kar si sam nasral.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.161
960
113
Emona / Carnium
Kakšna je pa (alter) razlika v profilu moških, ki pri mali potrebi desko WC školjke dvignejo in jo potem ne spustijo nazaj ter tistimi, ki jo sploh ne dvignejo (ampak jo raje obrišejo z WC papirjem ali pa tudi ne) ter tistimi, ki malo potrebo izvajajo sede? So to trije profili? Kateri od teh je bolj dec od drugega in zakaj (če lahko prosim podate razširjeno utemeljitev z argumenti)?

Mal se iščem v lajfu, pa me zanima...
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Na topic:
vloge spolov se mal obračajo. Ko bodo novodobni moški spet v svoji tradicionalni vlogi lovca in suvereno zmogli vsa t.i. moška dela, bodo pa tudi ženske najbrž presedlale na svoj del ženskih. Poznam bore malo moških, ki bi znali kaj 'zašraufat'. Mojstre znam poklicat tudi jaz. Sej štekate poanto. Pa tudi šraufat ni treba nonstop, kuhat in prat pa. Obenem imamo tudi največji delež zaposlenih žensk. Le katera doma igra zgolj razočarano gospodinjo?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.203
2.440
113
v lokalni ostariji
vedno več je poženščenih dedcov. od šminkanja, kofetkanja do ostalih poženščenih zadev... seveda, ker jim ni treba nič narediti s rokami ampak samo pokličejo prvega mojstra ki jim zadeve uredi.

treba je znat prat likat pomivat... to ni nič narobe. ker tisti moški ki to zna, nima šans da ga ženska "drži" zaradi pomivanja.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Očitno res. Tipi ko so direkt iz mamine oskrbe prišli pod ženino oskrbo? Patetično. Potem imaš pa 40+ letne debile ki ne znajo niti pomivalca vklopit.

zmaga.gif


Jaz na to malce drugače gledam. Pač nočem biti odvisen od ene osebe, torej ali od staršev ali od žene. Pospravljam posodo, če tako pride, tudi cunje sem dal že prat, likal sicer še nikoli nisem ampak sem prepričan, da bi zmogel brez težav, pospravim večkrat in podobno. Znam tudi splesti kitko tamali predno jo odpeljem v vrtec. Res big deal. Pred mesecem dni sem tudi pobelil celo hišo, zraven pa še sešravfal nekaj novih omar; včeraj zvečer pa sem spekel osliča s krompirjem (pred tem prebral pravljico) in celo spotoma vso posodo pomil - če sem zato copata, so be it.
Na kavču me ne boste videli, enako tudi ne moje žene, sva oba preveč zaposlena. Če pa nekomu paše ležati na kavču s pivom v roki in gledat ženo ki skače okoli njega - nič hudega. Če ste to potem pravi desci, bravo, čestitam za ta laskavi dosežek.

Vem pa, da ne rabim nič razmišljati kako bom živel, jedel, kdo mi bo rit obrisal, ko bo žena en teden ali dva odsotna iz xy razloga.