Facebook page- urejanje postov

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Zdravo!

Odprl sem si svoj facebook page, ne osebni profil ampak page.
A mogoče kdo ve, kako se na teh page-ih ureja vsebino posameznega posta?

Testno sem objavil par postov, ki vsebujejo par slikc in malo teksta potem pa sem želel v enem od njih popraviti tekst, pa mi ne ponudi te opcije. To isto sem probal na osebnem profilu in lepo ponudi Urejaj, kjer lahko spremeniš tekst v postu.
Na pageu mi ponudi samo opcijo Briši.

A kdo ve kaj bi bilo lahko narobe oz ali je sploh možno urejanje postov na pageu?

Hvala!

lp.J
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Ureja se lahko samo objave, kjer je zraven pripeta fotka.

Klikneš na "čas objave", da ti objavo odpre v "full screen" verziji.

untitled.png


Pod besedilom, za Like, Comment, Share gumbi, se nahaja EDIT gumb.
Ampak kot sem napisal, to velja samo za objave s fotkami.

Urejanje drugih objav se pa izvaja z brisanjem ali ignoriranjem napake
grin1.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Škoda!

A maš mogoče kakšno idejo, kako bi lahko na facebooku odprl page za moj klub.
Če hočem odpreti osebni profil, mi zateži pri izbiri imena, ker ne dovoli besede klub ali club v imenu, niti besede racing.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Zanimivo. Sem probal in stvar res deluje ampak samo, če objaviš samo eno fotko.
Če jih objaviš več naenkrat, ta možnost izgine.

lp J.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
Škoda!

A maš mogoče kakšno idejo, kako bi lahko na facebooku odprl page za moj klub.
Če hočem odpreti osebni profil, mi zateži pri izbiri imena, ker ne dovoli besede klub ali club v imenu, niti besede racing.

Poskusi s kakšno drugo kategorijo, recimo pod ''Entertainment'' in ''Sports Venue'' sem lahko brez problema ustanovil skupino ''Racing Club''.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
??

A to kot osebni profil al kot page? Osebni profil ne pusti ne racing in ne club. Page pa pusti, brez problema, vendar potem ne moreš urejat postov....
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Sej ne želim osebni profil, rajši bi page. Ampak pri pageu me moti ta omejitev, da ne morem naknadno urejati postov, ki jih objavim. Na osebnem profilu se to popravlja brez problemov, na pageu pa nimaš izbire Urejaj.
Ne vem no, meni se to zdi full čudno in moteče. Post lahko samo zbrišeš in potem ustvariš novega, popravljenega. Samo potem maš pa problem z umeščanjem na timeline, ker se pač pojavi na vrhu timelinea, nad vsemi ostalimi posti.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Pa si želiš popravkov, ker se pogosto zmotiš ali na tak način objavljaš informacije? Če so razlog debeli prsti, potem te razumem, vendar ti ne morem pomagati
grin1.gif
Največ kar lahko narediš je to, da popravek objaviš v komentarju. Komentarje pa lahko tudi editiraš.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Jah, razlogov za popravljanje je več. Včasih se zmotiš, včasih bi rad kasneje še kaj dodal v post, pa ne gre. In to se mi zdi full moteče.
Sploh mi pa ni jasno v čem bi bila fora, da te funkcije ni. Če že kao delaš nek web page, kjer se predstaviš, boš pa ja valjda mel funkcijo, da lahko za sabo še kaj popraviš, ne pa da je vse zapečeno, ko pritisneš objavi.

Krnekej!

Pomoje, da bom vse skupaj pobrisal in naredil en simpl wordpress page in bo stvar rešena.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Popravljanje objav je po eni strani nesmiselno, ker nisem čisto prepričan, da so uporabniki o spremembi samodejno obveščeni. Itak je pa v tvojem interesu, da aktivno oz. pogosto objavljaš.

Spletna stran, če te ne stane preveč, je itak skoraj obvezna. FB fan page je bolj marketinško orodje. Kao
smile-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Sem pa zdaj poskusil na enem testnem fan page-u objaviti objavo s sliko in je kljub sliki ne morem editirati. Sem mislil, da bi pač k vsaki objavi lahko prilepil transparent sliko velikosti 1x1px, pa meni to ne deluje. (je pa res da moj fan page ni objavljen)

EDIT: Ignoriraj zgoraj napisano. K objavi dodaj 1x1px transparentno sliko in objavo lahko editiraš po zgoraj napisanem navodilu skupinske terapije (Group_Therapy).
 
Nazadnje urejeno:

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Sej to isto sem jaz sprobal že prej. In deluje le v primeru, da dodaš samo eno sliko. Če dodaš več slik kot eno, ta funkcija spet izgine. Deluje le v primeru,da imaš res samo eno sliko v postu.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Če bi vedno pripenjal 1x1px slike poleg posta, bi v albumu v Timeline photos mapi izgledalo smešno.

@Bandit. Kljub temu, da ni možnosti urejanja, ti priporočam page pred osebnim profilom. Skupin pa nimam dost naštudiranih, ampak po videnem sem proti.
Boš še prilagodil svoje navade, da ne bo treba popravljat
smile-1.gif