F1 2022

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.479
6.577
113
Ker ga je preveč moštvenih kolegov nascalo, ker je premalo dominanten bil v moštvu.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.186
883
113
Menjaj dobavitelja, dobronamerno. Hehe, eh... mi je jasno zakaj nimas jajc se kje drugje srat s tem...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.479
6.577
113
Pa tudi oba ferarija imamo v boju, skoraj tezko da bo blm zmagal…pomeni se ena sezona ko bo mostveni kolega pred njim
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.538
2.050
113
Menjaj dobavitelja, dobronamerno. Hehe, eh... mi je jasno zakaj nimas jajc se kje drugje srat s tem...
Opažam, da je Darjan še večji pacient kot sem si mislal. Če grem gledati F1 Slovenija FB skupino, F1 portal ali pa F1 Avtomanija, ne najdem večjega rasističnega navijača na sceni kot je Darjan.

Prvo reče ¨Absolutno je tisto kar prinese slavo, več je boljše...¨, potem opaziš da to ne velja za vse, sploh pa ne za Hamiltona. Ajej pacient prve kategorije.

Potem še govori, da ljude ne gledajo statistike. Šalabajzarji jo res ne gledajo, tako da Darjan spada še v kategorijo šalabajterjev.

Vsak 3 njegov post je spodtikanja nad Hamiltonu :oops1: Hamilton je 15 let v F1, Max je 7 let v F1, bomo delali končno statistiko, ko bosta oba zaključila v F1.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.186
883
113
Opažam, da je Darjan še večji pacient kot sem si mislal. Če grem gledati F1 Slovenija FB skupino, F1 portal ali pa F1 Avtomanija, ne najdem večjega rasističnega navijača na sceni kot je Darjan.

Sem ti napisal na zacetku. Nobenga smisla. K riba k cez 5 minut vse pozab. Ne zaveda se, kaj ces mu. Bo pa se kar nekaj let gledal pred sabo Lewis Hamilton pred rekordi pa molil da kdo zbije rekorde. What a life a? Jesus...
 
Nazadnje urejeno:

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.538
2.050
113
Sem ti napisal na zacetku. Nobenga smisla. K riba k cez 5 minut vse pozab. Ne zaveda se, kaj ces mu. Bo pa se kar nekaj let gledal pred sabo Lewis Hamilton pred rekordi pa molil da kdo zbije rekorde. What a life a? Jesus...
Takšne trole treba utišati, ker uničujejo normalni nivo debate, F1 ni samo Hamilton in Max. Za 2023 bom moderaturju predlagal, naj odprejo F1 troll room 2023 in F1 2023.

Darjan bo moral dobiti tak ukrep, kot ga je dobil rusofil Andy pri temi Vojna v Ukrajini 2. Ali pa naj dajo tebe za moderatorja v F1 2023 temi, lahko se pa tud jaz javim. Darjan bi lahko skoraj vse komentiral, samo za Hamiltona in Mercedesa bi imel prepoved komentirat, pa da vidimo, kako bi bil aktiven v F1 temi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.479
6.577
113
Malo se pa blmja ne bo vec v f1, upamo sa hitro spoka da lahko gre svet f1 normalno naprej
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.186
883
113
Takšne trole treba utišati, ker uničujejo normalni nivo debate, F1 ni samo Hamilton in Max. Za 2023 bom moderaturju predlagal, naj odprejo F1 troll room 2023 in F1 2023.

Darjan bo moral dobiti tak ukrep, kot ga je dobil rusofil Andy pri temi Vojna v Ukrajini 2. Ali pa naj dajo tebe za moderatorja v F1 2023 temi, lahko se pa tud jaz javim. Darjan bi lahko skoraj vse komentiral, samo za Hamiltona in Mercedesa bi imel prepoved komentirat, pa da vidimo, kako bi bil aktiven v F1 temi.
Ah kje pa. Nimam jaz casa za tukaj policaja spilat. Da bi se pa z njim ali snecerjem nateraval? Na pamet mi me pade. Ce se tebi da, imas moj glas takoj. Te trole sicer pustis, da odmrejo pa je. Vecina osebkov tu je popolnoma ok, tudi ce smo na razlicnih bregovih ni problema, eni so pa adijo. Take pac pustis, naj bluzijo. Vsake tolko malo stestiras in ko vidis da je mentalno se vedno kjer je bil, das mir. Nic, dajmo se zadnjic letos pogledat v zivo, Seb ze maha :nazdravje:
 

Priponke

  • PXL_20221120_125027772-picsay.jpg
    PXL_20221120_125027772-picsay.jpg
    96,3 KB · Ogledi: 47
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.538
2.050
113
Dobra dirka, RBR je potrdil simulacijo za dirko na treningih, tudi končno hitrost so imeli 5-10km/h boljšo od ostalih.

Perezu je pa čist malo zmanjkalo, Hamilton mu je za lani vrnal, čeprav mu je na koncu hidravlika crknila, samo 1-2 kroga bi še imel pa bi prehitel Leclerca. Prejšno dirko bi Max spustil Pereza in bi danes bil na prvem mestu, grenka sezona za Pereza. Odlična za Maxa.

Ferrari je spravil nekaj hitrosti za zadnjo dirko, čeprav nisem pričakoval, da bo Mercedes blizu Ferrariju, vsaj po Q je kazalo da ne. Zdaj morajo prave ljudi spraviti v ekipo, da bo prave kemija, osnovo za drugo leto imaj odlično.

Mercedes je lepo napredoval proti koncu sezone, sam nisem pričakoval da bodo med TOP3, vsaj po problemih glede dirkalnika in poskakovanja. Če res zdaj razumejo, kje imajo problem na dirkalniku, potem bo sezona 2023 pestra. Russell se je dobro odrezal v 1. sezoni pri Mercedesu, spodbudno za naprej. Hamilton je bil tudi dober, glede na to, kakšne vse nastavitve je testiral na dirkalniku, nekaj je delovalo, nekaj je bilo pa katastrofalno.

Vettel je dokazal, da se še lahko vsejen bori! Bil je še stara šola v moderni F1, pogrešal ga bom! Osvojil je lepe 4. naslov v F1, lahko bi jih več, samo ni prišel pravi čas v drugo ekipo, škoda res.

Alonso še kar kaže, da ima v sebi dosti ognja za dirkanje, čeprav mu Ocon niti malo na popušča, če se skupaj srečata. Bomo videli drugo leto, kako bo pri Aston Martini oz. kakšno zapuščino mu je Vettel pustil.


Hvala Vettle za odlične sezone pred TV-ju in dirkališču, v živo sem te videl 5x na dirkališču. Legenda!

0njid1b71q0a1.jpg