Evropska super liga - fuzbal

Podpiraš Super ligo?

  • DA

  • NE

  • Vseeno mi je


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Najbolj smešno od vsega je, da sta tu notri neka luzerska kluba kot sta Arsenal in Tottenham. Medtem pa Mou že dobil nogo, ker ni želel voditi treninga danes. Baje, da ravno zaradi te novice. Če je to res, respect. Od Agnellija pa itak nimaš za drugega pričakovat. Če si Juventino si že v osnovi lopov.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.212
9.451
113
kod Džej-Zija
Ziher je tudi pandemija pripomogla do pohitritve izvedbe nove lige. Če nič drugega, zaradi finančne luknje kot posledice odsotnosti navijačev.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa

Upam, da Čeferin uspe s tožbo...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ziher je tudi pandemija pripomogla do pohitritve izvedbe nove lige. Če nič drugega, zaradi finančne luknje kot posledice odsotnosti navijačev.
ja nekaj od teh ustanoviteljev je v precejšnjih finančnih težavah in mislijo da jim pripada večji del pogače.

ve kdo morda komu pripadajo nova 4 mesta (sprememba iz 32 na 36 klubov) katera naj bi bila v veljavi od 2024? osebno mislim da je to precej pozno, ne vidim večjih težav da ne bi tega uvedli že 2022
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Ze trenutna liga prvakov je precej v smeri te super lige, kaka liga prvakov je to da v njej igrajo cetrto uvrscene ekipe iz vecjih lig? S tem so tud marginalizirali ligo europa.

Vseeno mislim da bo na koncu nek kompromis iz tega.

Se je kdo vprasal kolk revenue-a naredi teh 20 klubov za uefo?

Zmagovalec lige prvakov dobi v nagradah tam cca 60-70 mio max, tu jim pa zdaj obljubljajo 300-400 mio na leto ...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.146
4.588
113
Popušijo lahko tako eni kot drugi. Ne samo na sodišču, temveč tudi v poslu.
12 klubov je po mojem precej premalo, da bi to gledalci gledali. Če bi uspeli vsaj čez polovico podobnega števila kot je NBA ali NHL, potem pa bi stvar zgledala drugače in se UEFI-nim tekmovanjem lahko slabo piše. Če bi imeli 20 klubov in po dve medsebojni tekmi v glavnem delu in potem še končnico, bi bilo kar nekaj tekem.
Zagrizeni navijači morajo sedaj včasih leta čakati, da se dva bogata kluba ponovno srečata v evropskem tekmovanju. Ta problem pri takem formatu lahko odpade.
Sicer pa: mi je čisto vseeno. Ti spori so mi sicer bolj zanimivi od samega nogometa. Prava zabava.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.836
4.950
113
Zagrizeni navijači morajo sedaj včasih leta čakati, da se dva bogata kluba ponovno srečata v evropskem tekmovanju.

In potem gledaš 2x, 3x in ti kmalu dosadi, razen če se ne na igrišču pojavi kak novi zvezdnik.

Glede večkrat omenjene like NBA. Gledanost pada in pada iz leta v leto.

Brez kakšnih Dončičev bi to bil kakšen % več.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Tam gledanost pada zarad drugih razlogov, jim pa fuzbal zal sledi v istih razlogih
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Liverpoolovi navijači bodo danes odstranili vse svoje šale/zastave iz "njihove" tribune (The Kop) na Anfieldu in ne podpirajo več kluba.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
V Angliji noben ne bo gledal Super Lige. Zanima ne kaj bo rekla JP ko bo zmanjkalo denarja super ligi
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Najbolj smešno od vsega je, da sta tu notri neka luzerska kluba kot sta Arsenal in Tottenham. Medtem pa Mou že dobil nogo, ker ni želel voditi treninga danes. Baje, da ravno zaradi te novice. Če je to res, respect. Od Agnellija pa itak nimaš za drugega pričakovat. Če si Juventino si že v osnovi lopov.
Samo to šteje:

 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.640
2.359
113
Pomurje
Za fuzbal se znajo ljudje tudi pobit.

Zahodni svet potrebuje trdi reset, lahko, da bo fuzbal reset?
Po pravici povedano, se bi strinjal s kakšno težko krizo, ker to dan danes je katastrofa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Sam vprašanje časa, preveč dnarja se obrača tukaj. Štekam željo širitve LP do raje na vas, vendar j. ga. z razlogom je bila to včasih liga top 16 ekip oz prvakov. In en Real nima nič od tega da igra tekme z Ferencvarosom itd..

Bolj sem šokiran, da so ga tako scat peljali :rolleyes: Mal humorja, zdej bodo vsaj vsi slovence poznal. Tisti ki so fuzbal "zjebal"