Evrope je konec! Gremo nazaj na tolar?

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Kaj boste počeli zdaj ko bo EU propadla? No dejansko je že propadla, trenutno jo samo vzdržujejo na umetnih aparatih.


Dvoličnost Evropskih držav, nespoštovanje dogovorov, ni solidarnosti med državami, vsaka država se gre neka svoja pravila ki jih sproti prilagajajo situaciji.... suma sumarum Evropa je padla.

Kaj zdaj? Gremo nazaj na tolar? Dinarje? Jaz sem za priključitev k vzhodnemu bloku EU držav, težko mi gre to z jezika ampak združil bi se s Poljaki, Čehi, Slovaki in Madžari. Pogojno bi sprejel tudi Srbijo ampak pod strogimi pogoji. Na južni meji s Hrvaško bi postavil 3m betonsko ograjo.

Vinjete za državljane vzhodne unije bi bile ugodne, za prebivalce zahodnega dela stare unije pa ZELO drage. Kdor ne prebije v državi vsaj 3 dni mora plačat dodatno takso za tranzit.
Begunska politika bi bila solidarna ampak zelo stroga.
V ustavo bi dal zapisat člen o kaznovanju iz naslova odgovornosti.
Pa to, da je islam prepovedana vera in se kaznuje z izgonom.

Letališče LJ smo na žalost prodali Nemcem, imamo še Maribor. Po dogovoru ZAE bi povezal letališče MB z Dubajem, kot dobra transportna povezava proti vzhodu.
Zgradil bi drugi ali pa še tretji tir proti Madžarski in potem naprej proti severnim državam, mogoče tudi naprej proti Moskvi.



No dajmo najbolj nore ideje na mizo, danes je na forumu rampage day in se odpira en kup divjih tem.
Ta cela tema je ena sama zajebancija!

p.s.; pa neeeeee mi začet s komunisti in belogardisti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Predlagam, da začnemo živeti naravno, vrnimo se h koreninam
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Kaj boste počeli zdaj ko bo EU propadla?


Kaj zdaj? Gremo nazaj na tolar? Dinarje? Jaz sem za priključitev k vzhodnemu bloku EU držav, težko mi gre to z jezika ampak združil bi se s Poljaki, Čehi, Slovaki in Madžari. Pogojno bi sprejel tudi Srbijo ampak pod strogimi pogoji. Na južni meji s Hrvaško bi postavil 3m betonsko ograjo.

Počel bom isto kot do sedaj - živel dalje.

Ni potrebe iti nazaj na tolar, Euro čisto lepo zaenkrat funkcionira.

Smo precej povezani z avstrijskimi in nemškimi podjetji, delamo dosti polproizvodov za njihove končne proizvode, tako da je pametno se še bolj integrirati z zahodnjaki.

Betonska ograja bi delno zadržala begunce, vendar bi jo morali po res celi meji postaviti, kar je v praksi ni izvedljivo iz ekonomskih in geografskih razlogov.

Sicer pa če so begunci uspeli zbežati iz vojune, ter opraviti vso to potovanje, jih tudi neka barikada ne bo ustavila na poti do Nemčije,Skandinavije....
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

naslednja tema bo? xy tem o eni in isti zadevi. dajmo se sprijaznit. tu so. upajmo, da odpeketajo v obljubljene dezele.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Počel bom isto kot do sedaj - živel dalje.
Glavo v pesek in rit u luft?
tongue-1.gif

se bojim da ne bo šlo kr tak, da je Nemčija še tretjo vojno zakuhala s svojim debilnim povabilom
frown-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

jaz sem eden od tistih, ki streljajo nazaj. trudim se da: ne govorim, nakladam in obtozujem v prazno. reagiram pa, ko je potrebno. pomagam, ce lahko. sicer sem pa miren, dokler mi kak [cenzura] ne zacne po glavi.... vseeno od kod je [cenzura]... saj razumem to fato morgano, ki spremlja te ekonomske prebeznike, ampak: bomo sedaj ziveli v strahu? bomo samo se o tem govorili? fak no
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Počel bom isto kot do sedaj - živel dalje.
Glavo v pesek in rit u luft?
tongue-1.gif

se bojim da ne bo šlo kr tak, da je Nemčija še tretjo vojno zakuhala s svojim debilnim povabilom
frown-1.gif

Na moje življenje in dohodke begunci ne vplivajo niti procent, kolikor vpliva vlada s cenami goriv,trošarinami,gospodarsko situacijo...

Torej zakaj bi si delal probleme kjer jih ni? Sreča v nesreči je ,da nam je država v takem sr*nju, da nas niti begunci nočejo.
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Pa še to. Razumem medije da napihujejo tole z begunci v višave. Senzacionalnost in posledično ogledi jim prinaša zaslužek.

Ne razumem pa običajnih ljudi, ki po cel dan samo še o beguncih poslušajo, študirajo, razpravljajo, delajo paniko, spati ne morejo v miru, kamor koli se obrneš, se s kom hočeš kaj pomeniti samo begunec begunec begunec...cmon people, malo razodnosti prosim.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.595
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Počel bom isto kot do sedaj - živel dalje.
Glavo v pesek in rit u luft?
tongue-1.gif

se bojim da ne bo šlo kr tak, da je Nemčija še tretjo vojno zakuhala s svojim debilnim povabilom
frown-1.gif
Če jo bo, potem jih je potrebno dokonca z*ukat, ko se bodo rjuharji pobrali nazaj v Meko, ker drugače bodo zakuhali še četrto, peto in šesto
bonk.gif
.



Citat:
Uporabnik nik88 pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Počel bom isto kot do sedaj - živel dalje.
Glavo v pesek in rit u luft?
tongue-1.gif

se bojim da ne bo šlo kr tak, da je Nemčija še tretjo vojno zakuhala s svojim debilnim povabilom
frown-1.gif

Na moje življenje in dohodke begunci ne vplivajo niti procent, kolikor vpliva vlada s cenami goriv,trošarinami,gospodarsko situacijo...

Torej zakaj bi si delal probleme kjer jih ni? Sreča v nesreči je ,da nam je država v takem sr*nju, da nas niti begunci nočejo.
Bodo dvignili davke, policaji se bodo namesto s tvojimi težavami ukvarjali s krotenjem migrantov, svobode bo zaradi njih za vse manj, več bo cenzure in državne propagande, tako da JA, boš občutil.